فهرست
آرسن ونگر:مشکل الکسیس سانچس فقط بدنی است
آرسن ونگر:مشکل الکسیس سانچس فقط بدنی است

آرسن ونگر:مشکل الکسیس سانچس فقط بدنی است

آی اسپورت - الکسیس سانچس ابتدای تابستان با قراردادی 42 میلیون پوندی از بارسلونا به آرسنال پیوست. با این حال او هنوز نتوانسته است نمایش های درخشانش در بارسلونا و تیم ملی شیلی را در آرسنال تکرار کند.سانچس فصل گذشته، 21 گل برای بارسا به ثمر رسانده بود.

او دیروز در مقابل اورتون(2-2 مساوی) پس از ارائه نمایشی ضعیف به عنوان مهاجم مرکزی، بین دو نیمه تعویض شد و جانشین او الیور جیرود در دقیقه 90 زننده گل تساوری توپچی ها بود.

آرسن ونگر اما از بابت سانچس نگرانی ندارد و معتقد است که او هنوز از لحاظ بدنی به شرایط آرمانی نرسیده است.

وی گفت : \" سانچس از لحاظ فیزیکی هنوز آماده نیست و من از بایت او نگرانی ندارم و مطمئنم که او به زودی به بهترین فرمش بازخواهد گشت. ایمان داشتن به یک بازیکن همیشه آسان نیست اما در مورد الکسیس مطمئنم که مشکل او فقط بدنی است \"

وی همچنین در مورد جیرود نیز گفت : \" من در این فصل مهاجمین بیشتری در اختیار دارم و به همین خاطر گاهی به برخی استراحت می دهم. جیرود در جام جهانی نیز به میدان رفته بود و تصمیم گرفتم در بازی با اورتون به او استراحت بدهم.

در این بازی مطمئن بودم که در نیمه دوم بازخواهیم گشت. ما در نیمه دوم حاکم میدان بودیم و به فکر ضدحمله نبودیم چرا که بازی در اختیار ما بود. حضور جیرود بر وزن تهاجمی ما افزود و گل او در آینده اهمیت زیادی برای ما خواهد داشت\"     
آی اسپورت
2014-08-24 18:03:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر