فهرست
خبر خوش برای پرسپولیس/الشحانیه قطر: پولادی را نمی خواهیم
خبر خوش برای پرسپولیس/الشحانیه قطر: پولادی را نمی خواهیم

خبر خوش برای پرسپولیس/الشحانیه قطر: پولادی را نمی خواهیم

آی اسپورت – ظهر روز چهارشنبه  منابع موثق در قطر خبر توافق  قطعی  مهرداد پولادی  با باشگاه الشحانیه قطر را در اختیار آی اسپورت قرار دادند .دو روز بعد خبر توافق این بازیکن با باشگاه قطری در تمام رسانه ها بازتاب داشت اما حالا خبر جدید برعکس خبر هفته قبل می تواند پرسپولیسی ها را  خوشحال و امیدور کند.
به نقل از یک منبع موثق باشگاه الشحانیه اعلام کرده مهرداد پولادی را نمی خواهد.این باشگاه بعد از اطلاع از مشکلاتی که در پی قرارداد  پولادی با باشگاه پرسپولیس و قرار گرفتن نام این بازیکن در لیست پرسپولیس به وجود آمده  اعلام کرده  دنبال دردسر نمی گردد و از جذب این ملی پوش ایرانی انصراف داده است.
باشگاه الشحانیه اعلام کرده  برای مهرداد پولادی درخواست آی تی سی هم نکرده است  و تنها با او مذاکره داشته .مسوولان باشگاه قطری می گویند از حضور پولادی در این تیم استقبال می کردند  اما با توجه به قرارداد این بازیکن  با باشگاه پرسپولیس و تائید آن توسط فدراسیون فوتبال ایران  به دنبال جذب بازیکن دیگری خواهند بود.
از طرفی سرمربی اسپانیایی الحشانیه اعلام کرده او به دنیال یک هافبک دفاعی تمام عیار می گردد اما تمام فیلم هایی که از پولادی به او نشان داده اند ملی پوش ایرانی در جناح چپ خط دفاعی به میدان رفته است.البته به سرمربی اسپانیایی  الشحانیه اعلام شده  پولادی قالبتی بازی در هافبک دفاعی را هم دارد  اما وی اعلام کرده بازیکنی می خواهد که پست تخصصی اش هافبک دفاعی باشد.
با این حساب پرسپولیسی ها می توانند پولادی را راحت تر از حد تصور به تیم خود برگردانند.مهلت نقل و انتقالات لیگ ستارگان قطر شنبه شب به پایان رسید و با این حساب پولادی باد به پرسپولیس برگردد مگر اینکه تا روز 30 آگوست ( 6 روز دیگر) یک تیم اروپایی پیدا کند که این اتفاق هم بعید به نظر می رسد.
البته سوال بزرگ اینجاست که اگر پولادی علی رغم میل باطنی اش به پرسپولیس برگردانده شود چگونه حاضر خواهد شد برای پرسپولیس بازی کند  و چه کیفیتی از خود نشان خواهد داد؟
  ۱۱  
آی اسپورت
2014-08-24 18:27:11
نظر دهید

۱۱ نظر
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
کیسه کش 6666666666666666
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
پولادی هر چه سریع تر به تمرینات پرسپولیس برگرده
امیر
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۶
اگه بخواد لج کنه و بد بازی کنه که کسی بازی نمیدتش ! فوقش علی دایی هم باهاش لج میکنه مثه نوری تو فصل قبل اصن بازیش نمیده ! یه فصل کامل که نیمکت نشین باشه حساب کار دستش میاد. هیچ تیم خارجی ای هم باهاش قرار داد نمیبنده ! بعد بره گم شه مرتیکه گوه !
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
مثل بچه آدم بیا تمرینات پرسپولیس
باتیستوتا
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۹
اگه اروپا میخواست بره باید میذاشتن ولی چون سر پول میخواد بره امیدوارم دایی حال اساسی ازش بگیره
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۳
پولادی به خاطر جام ملت ها مجبوره توی پرسپولیس خوب بازی کنه
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۵
خوب شد! دلم خنک شد. این آشغال برای ما بازیکن نمیشه باید تمام فصل پشت دربازه نگهش داریم تا درس عبرتی بشه برای بقیه بی تعصبها! من که اگه برگرده میرم تو استادیوم و هر چی از دهنم در بیاد به این بی غیرت اشغال میگم!
Nima
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۵
این همون بازیکنیه که پرسپولیس با همه مصدومیتهاش ساخت و دوباره به تیم ملی برگشت حالا ببین چه مسخره بازیایی راه انداخته آقا مهرداد
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۶
دایی باید اونوتا نیم فصل ذخیره بذاره.
باشگاه هم یه قرارداد 600میلیونی باهاش ببنده 500 میلیون جریمه ش کنه.100 تا دستشو بگیره از سرش زیادم هست.
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۶
دایی باید اونوتا نیم فصل ذخیره بذاره.
باشگاه هم یه قرارداد 600میلیونی باهاش ببنده 500 میلیون جریمه ش کنه.100 تا دستشو بگیره از سرش زیادم هست.
mami
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۲۶
خاک تو سرش اگه بره باشگاه های عربی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر