فهرست
رحیمی: کاری که پولادی می‌کند درست نیست/ او پاسخ تماس ما را نمی‌دهد
رحیمی: کاری که پولادی می‌کند درست نیست/ او پاسخ تماس ما را نمی‌دهد

رحیمی: کاری که پولادی می‌کند درست نیست/ او پاسخ تماس ما را نمی‌دهد

آی اسپورت- علیرضا رحیمی درباره وضعیت مهرداد پولادی و اینکه گفته می‌شود او به تیم الشحانیه قطر پیوسته گفت: پولادی باید هر چه زودتر بیاید و تکلیفش را مشخص کند چرا که کاری که او انجام می‌دهد کار درستی نیست.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس و علی دایی بر روی او حساب کرده‌اند، اما هر چقدر ما و دایی با پولادی تماس می‌گیریم پاسخ تماس‌هایش را نمی‌دهد و باید هر چه زودتر به تیم برگردد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد نگرانی هواداران این تیم از نتایجی که تا اینجا به دست آمده خاطرنشان کرد: می‌دانیم که هواداران نگران هستند و نگرانی آنها نگرانی ماست و ما هم تلاش می‌کنیم تا مشکلات و دغدغه‌ها از بین برود و هواداران مطمئن باشند پرسپولیس به جایگاهی که برایش در نظر گرفتیم خواهد رسید.

رحیمی در خصوص وضعیت اومانیا مدافع کاستاریکای تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: کارهای این بازیکن به صورت کامل انجام شده و دایی از این هفته هر زمانی که بخواهد می‌تواند از اومانیا استفاده کند چرا که این بازیکن به صورت کامل در خدمت پرسپولیس است.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-24 20:20:38
نظر دهید
۲ نظر
4444
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۷
حالا کارش که درست نیست بگو.امروز میخواستی چی بگی؟!بگو که پولادی چه کسی است.جان خودت بگو
Soheil
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۱
و هواداران مطمئن باشند پرسپولیس به جایگاهی که برایش در نظر گرفتیم خواهد رسید؟؟؟

آقای رحیمی ممکنه اون جایگاهی رو که برای پرسپولیس در نظر گرفتید (ما طرفداران که هیچ کاره ایم) دقیقا مشخص کنید؟ مردونه بگو اگه این جایگاه رده شانزدهم جدوله خودمون رو از قبل آماده کنیم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر