فهرست
مرفاوی: تعویض های تراکتور کمرمان را شکست
مرفاوی: تعویض های تراکتور کمرمان را شکست

مرفاوی: تعویض های تراکتور کمرمان را شکست

آی اسپورت- روند شکست ناپذیری صبا در تبریز مقابل تراکتورسازی پاره شد تا قمی ها هشت امتیازی باقی بمانند. صمد مرفاوی، سرمربی صبا در کنفرانس خبری پس از این دیدار در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

بازی چطور بود؟

 بازیکنان ما برابر تراکتورسازی قدر برتری خود را ندانسته و فکر کردند بازی 45 دقیقه است. شاگردانم بازی را خوب شروع کردند و در نیمه نخست از همه نظر به اهداف‌ مان رسیده بودیم.

یعنی از نتیجه نیمه اول راضی بودید؟

در نیمه نخست علاوه بر 2 گلی که زدیم، حتی می‌توانستیم 2 گل دیگر هم به تراکتورسازی بزنیم اما بازیکنان تیم قدر موقعیت‌های خود را ندانستند زیرا فکر می‌کردند بازی تنها 45 دقیقه است و به همین 2 گل اکتفا کردند.

علت این نتیجه چه بود؟

در نیمه دوم شرایط فرق کرد و بازیکنان تمرکزشان را از دست دادند و همین موضوع باعث شد تراکتوری‌ها ضمن جبران گل‌ خورده، به گل پیروزی هم دست یابند. می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم اما حریف عصبی شد و همین موضوع روی تیم ما تاثیر گذاشت. متاسفانه در نیمه دوم نتوانستند اهداف تاکتیکی ‌مان را در زمین پیاده کنند. البته گل هایی که خوردیم روی عدم وظیفه شناسی بازیکنان مان بود.

کمک شما به چه چیزی اعتراض می کرد؟

از سمت نیمکت تراکتورسازی به کمک مربی تیم من توهین شد. من از اینجا اعلام می‌کنم همه ما باید جنبه گل خوردن و شکست را داشته باشیم. آن ها هم فکر می‌کردند بازی به پایان رسیده و به همین دلیل به لحاظ اخلاقی کار را خراب کردند.

تعویض های تیم تراکتورسازی موثر بود؟

تعویض‌های حریف کمر تیم‌ مان را شکست. تعویض طلایی تراکتورسازی و ورود فرشاد احمدزاده و عملکرد ادینیو، در مجموع بازی را به سود تراکتورسازی بازگرداند.

به این باخت فکر می کنید؟

این هفته هم گذشت و صبا هم جزو تیم‌ های شکست خورده شد، دیگر فکر بازی‌ های بعدی هستیم. باید به فکر بازی‌‎های بعدی باشیم تا در ادامه لیگ برتر نتایج بهتری را کسب کنیم. 

     
آی اسپورت
2014-08-24 21:33:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر