فهرست
اسکوچیچ: این مسابقه 6 امتیازی بود/ به بازی برای یک امتیاز اعتقاد ندارم
اسکوچیچ: این مسابقه 6 امتیازی بود/ به بازی برای یک امتیاز اعتقاد ندارم

اسکوچیچ: این مسابقه 6 امتیازی بود/ به بازی برای یک امتیاز اعتقاد ندارم

آی اسپورت- دراگان اسکوچیچ پس از تساوی مقابل سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از هر چیز به خاطر کسب این یک امتیاز به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم. خیلی به این مسأله اعتقاد ندارم که برای کسب یک امتیاز به میدان برویم اما با توجه به روند بازی، از این نتیجه راضی هستم. خط حمله سپاهان بازیکنان خوبی دارد و ما 90 دقیقه مقابل آنها مقاومت کردیم.
وی افزود: نیمه اول مسابقه خوب نبود و فاصله بازیکنان فولاد باعث شد حسین پاپی آزادی عمل زیادی داشته باشد. این مسابقه یک رقابت 6 امتیازی بود و خوشحالم که موفق شدیم از آن امتیاز بگیریم.
اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که کدام تیم ها را مدعی قهرمانی می داند گفت: هنوز در ابتدای لیگ قرار داریم و هنوز نمی توانیم با توجه به نتایج داخل زمین، مدعیان را مشخص کنیم.
سرمربی فولاد خوزستان در مورد بازی دفاعی تیمش و داد و فریادهای خود در کنار زمین ادامه داد: سپاهان در این مسابقه برتری نسبی داشت و این غیر قابل انکار است. گاهی اوقات برخلاف میل قلبی، مجبوریم دفاع کنیم و اگر فریاد می زنم به خاطر راهنمایی بازیکنانم است.
وی در پایان گفت: به تیمم تبریک می گویم و هرچند از بازی راضی نبودم از نتیجه آن راضی ام و مهم این است که در آینده، فوتبال خود را ترمیم کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-24 21:35:19
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۰
میشه لطف کنید و هفته ای یکبار تمرینات پرسپولیسو زیر نظر بگیرید.اخه مربیمون و داداشش هیچی حالیشون نیس جناب اسکوچیچ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر