فهرست
خطیبی: تیمی ساخته ام بدون حاشیه! / روزنامه های ورزشی علیه من هستند/خبرنگار نماها ورزشگاه ها را خالی کردند
خطیبی: تیمی ساخته ام بدون حاشیه! / روزنامه های ورزشی علیه من هستند/خبرنگار نماها ورزشگاه ها را خالی کردند

خطیبی: تیمی ساخته ام بدون حاشیه! / روزنامه های ورزشی علیه من هستند/خبرنگار نماها ورزشگاه ها را خالی کردند

آی اسپورت- تراکتورساز بازی که دو بر صفر عقب بود را با نتیجه چهار بر دو عوض کرد و موفق شد سومین پیروزی پیاپی خانگی را کسب کند. رسول خطیبی پس از این دیدار با تمجید از عملکرد بازیکنانش گفت: این پیروزی را به همان اندک هواداری که حضور داشتند، تقدیم می‌کنم. وقتی تیم 2 بر صفر عقب بود هواداران با شعار معروف عیبی یوخ به بازیکنان روحیه مضاعف دادند.

بردهای خانگی تراکتور ادامه پیدا می کند؟

در چند دوره لیگ برتر اولین شکست صبا است که در تبریز رقم می‌خورد. امیدوارم در بازی‌های بعدی که باز هم در تبریز بازی خواهیم کرد با گرفتن حداکثر امتیاز بتوانیم برای دیدار خارج خانه‌ای که مقابل پرسپولیس خواهیم داشت یک ورزشگاه تمام قرمز را داشته باشیم و بازی زیبای لیگ را در هفته هفتم می‌بینیم.

صبا را چطور دیدید؟

به بازیکنان گفتم صبای قم روی ضد حمله خطرناک است. بعد از دریافت گل اول سعی کردیم تیم را تغییر دهیم اما باز هم صبای قم به گل رسید. به شاگردانم گفتم اصلا دفاع نکنند و روی همین روند با پاس محسن دلیر و حرکت خوب ادینیو به گل رسیدیم.

نیمه دوم تغییر تاکتیک داشتید؟

در بین 2 نیمه به بازیکنان گفتم برتری 2 بر یک بسیار لطمه‌ پذیر است و می ‌توانیم گل بزنیم. با تعویض‌ هایی که کردیم نتیجه گرفتیم. بازیکن تعویضی اگر نتیجه را تغییر ندهد بازیکن تعویضی نیست. امروز فرشاد احمدزاده با گرفتن یک پنالتی و سانتر زیبا ادینیو را در فرصت گلزنی قرار داد تا این بازیکن گل دوم را بزند. سعید آقایی و دیتمار هم خیلی خوب نتیجه دادند. با وجود استفاده کم از دیتمار این بازیکن بسیار باهوش و زیرک است که یک نقطه قوت برای دفاع ما محسوب می ‌شود.

درگیری بین نیمکت شما و صبا بود؟

بیشتر مربیان در تبریز به دنبال حاشیه‌ های مختلف می‌گردند تا تیم و سکونشینان ما را به حاشیه ببرند. تیمی را آماده کرده‌ ام که هرگز بحثی برای حاشیه نمی‌گذارد. روزنامه‌ های ورزشی که می‌ دانم از کجا نشات می‌گیرد بیشتر علیه من هستند. امیدوارم قلم ‌ها بیشتر به سود فوتبال آذربایجان به کار برود. این حرف من را کم نشمارید.

علت کم تماشاگر بودن این بازی چیست؟

اگر امروز سکوهای ورزشگاه اینطور خالی هستند بیشتر به قلم عده‌ای خبرنگارنما برمی‌گردد. امیدوارم در قلم ‌فرسایی بیشتر نقطه نظرات کارشناسان ورزشی را داشته باشند تا خودشان. چطور یک مربی از چند مشاور استفاده می‌کند، خبرنگاران هم باید بیشتر قلم ‌های خود را از گفته‌ های کارشناسان متخصص بهر‌ه‌ مند کنند.

مشکل شما و مدیرعامل برطرف شد؟

با وجود شکست هفته قبل مقابل پدیده مشهد نیاز به آن شوک بود که من حرفم را به کادر مدیریتی بزنم. با وجود نبودن جمشید نظمی در ایران او از خبر این برد لذت می‌برد. امیدوارم هرچه زودتر به ایران بازگردد و تا عرق این نفرات خشک نشده پاداش ویژه‌ای به این بازیکنان بدهد تا با روحیه در دیدارهای آینده به مصاف حریفان برویم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-24 21:46:54
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۵۰
عشقیمیزرسول پاشا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر