فهرست
گل محمدی: بازی کردن در این شرایط سخت است
گل محمدی: بازی کردن در این شرایط سخت است

گل محمدی: بازی کردن در این شرایط سخت است

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک ذوب‌آهن مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: بازی نسبتا خوبی بود، هر دو تیم انگیزه زیادی برای برد داشتند و این انگیزه باعث شد که بازی زیبایی مشاهده کنیم گرچه در نیمه اول تحت تاثیر هوای گرم بودیم. در نیمه دوم بازی را بهتر شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم بعد از اخراج انسجام تیمی ما بهتر شد اما قدری در دفاع کردن کوتاهی و گل مساوی را دریافت کردیم.

وی ادامه داد: در مجموع بازی نسبتا خوبی بود. از بچه‌های خودم تشکر می‌کنم که در این شرایط جوی وحشتناک با تمام وجود بازی کردند. به همین خاطر به غیرت و مردانگی آنها تبریک می‌گویم. هر دو تیم به فکر پیروزی در میدان بودند اما گرمای هوا باعث شد که نتوانند بازی خوبی را اجرا کنند.

سرمربی تیم فوتبال خاطرنشان کرد: انتظار دارم مسئولین در برنامه‌ریزی لیگ دقت کنند چرا که بازی کردن در این شرایط سخت است شاید مسئولین بخواهند زودتر به خانه‌های خود بازگردند و به همین دلیل بازی‌ها را زود برگزار می‌کنند اما این شرایط برای بازی کردن بسیار سخت است.

وی افزود: بازی کردن دو بار در هفته با این شرایط آب و هوایی بسیار سخت است و به کیفیت بازی‌ها لطمه وارد می‌کند اگر ساعت بازی‌ها قدری دیرتر باشد، بهتر است و تماشاگران بیشتری به ورزشگاه می‌آیند. ما طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که تماشاگران کمتری به ورزشگاه بیایند.

سرمربی ذوب‌آهن یادآور شد: در چند سال گذشته ساختار باشگاه ذوب‌آهن رو به تغییرات منفی داشت و با توجه به اینکه مدیریت خوبی در این باشگاه صورت نگرفته بود بازیکنان زیادی خارج شدند اما امسال شرایط بهتر است چرا که بازیکنان خوبی داریم و سعی می کنیم اعتماد به نفس را به بازیکنان بازگردانیم.

     
آی اسپورت
2014-08-24 22:10:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر