فهرست
ویسی: تاثیر هوای گرم بیشتر بر روی ماست/ در بازی‌های خانگی استرس داریم
ویسی: تاثیر هوای گرم بیشتر بر روی ماست/ در بازی‌های خانگی استرس داریم

ویسی: تاثیر هوای گرم بیشتر بر روی ماست/ در بازی‌های خانگی استرس داریم

آی اسپورت- عبدالله ویسی پس از تساوی یک بر یک استقلال خوزستان مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی از لحاظ روانی برای هر دو تیم سنگین بود و تحت مسائل فنی نبود. در نیمه اول چند موقعیت داشتیم و استفاده نکردیم. در نیمه دوم ذوب آهن بهتر بازی کرد و نبض بازی را در اختیار گرفت در دقایق پایانی توانستیم فشار بیاوریم و گل تساوی را بزنیم. در این بازی باز هم مساوی بهتر از باخت است و امیدوارم در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم.

وی ادامه داد: در نیمه اول بازی حتی بازیکنان ما کنترل کردن توپ را هم فراموش کرده بودند این موضوع به شرایط روحی و روانی برمی‌گردد گرچه بازیکنان ذوب آهن توانستند نبض بازی را در اختیار بگیرند. اگر از استرس خارج شویم بهتر می‌شویم در بازی‌های خانگی استرس ما را اذیت می‌کند و شرایط برای ما سخت است.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد آینده این تیم اظهار داشت: به کمک مردم و تمام اصحاب رسانه نیاز داریم و امیدوارم آینده بسیار درخشانی داشته باشیم. در نیمه دوم نشان دادیم کارهای زیادی می‌توانیم انجام دهیم و مطمئن هستم شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.

ویسی در خصوص بازی آینده این تیم تاکید کرد: بازی با ملوان بیرون از خانه است و دچار استرس نیستند و شرایط بهتری دارند. امروز دو تعویض ما اجباری بود و شرایط کاری ما را خراب کرد اگرچه دنبال بهانه نیستم.

وی در مورد داوری گفت: هیچ اعتراضی به این مسأله ندارم.

سرمربی استقلال خوزستان تصریح کرد: ما در بازی‌های خود عقب افتادیم و بعد جبران کردیم، این به شرایط روحی تیم بازمی‌گردد. خوشحالم که توانستیم در دقایق پایانی بازی را به تساوی بکشانیم. تاثیر بازی در هوای گرم بیشتر برای ماست چرا که در اینجا زندگی می‌کنیم، حریفان فقط یک شب در اینجا هستند و انرژی ما در اینجا تحلیل می‌رود.

     
آی اسپورت
2014-08-24 22:32:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر