فهرست
کرانچار: فولاد با خوش‌شانسی یک امتیاز گرفت/ کی‌روش سزاوار تمدید قرارداد بود/ آسیب دیدگی حمودی جدی است
کرانچار: فولاد با خوش‌شانسی یک امتیاز گرفت/ کی‌روش سزاوار تمدید قرارداد بود/ آسیب دیدگی حمودی جدی است

کرانچار: فولاد با خوش‌شانسی یک امتیاز گرفت/ کی‌روش سزاوار تمدید قرارداد بود/ آسیب دیدگی حمودی جدی است

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار پس از تساوی یک بر یک مقابل فولاد در نشست خبری گفت: بعد از شکست مقابل نفت این بازی راضی‌کننده است. از شیوه بازی بازیکنانم رضایت دارم و واقعیت آن است که در فوتبال همیشه تیم بهتر برنده نمی‌شود. فولاد با خوش‌شانسی یک امتیاز گرفت. ما هم از داوری آسیب جدی دیدیم زیرا در یک صحنه ضربه عبدالله کرمی به دست بازیکن فولاد خورد. ما بدشانس بودیم که دو امتیاز را از دست دادیم.

وی ادامه داد: هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و باید نگاه ما رو به جلو باشد و با بازی‌های آینده فکر کنیم. با شناختی که از اسکوچیچ در لیگ کرواسی داشتم می‌دانستم او در خانه حریف بسته و دفاعی بازی می‌کند.ما نتوانستیم از شانس‌های گلزنی خود استفاده لازم را ببریم و فرصت‌سوزی کردیم. فرصت‌سوزی در برخی بازیکنان ما دیده می‌شود. تمرینات لازم را انجام می‌دهیم تا بازیکنان در زدن ضربات آخر تمرکز لازم را داشته باشند. اما در میدان این بازیکن است که در لحظه آخر تصمیم می‌گیرد. در نیمه اول موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه دردو بازی فقط یک امتیاز گرفته و هادی عقیلی و شجاع خلیل‌زاده هم در بازی‌ آینده محروم هستند، گفت: باشگاه در مورد خلیل‌زاده از سازمان لیگ فرجام‌‌خواهی کرده است و می‌خواهیم بدانیم سازمان لیگ امکان دارد این مسئله را بررسی کند تا ما از خلیل‌زاده در بازی‌های آینده استفاده کنیم. اما اگر خلیل‌زاده بخشیده هم نشود مسئله خیلی مهمی نیست نمی‌گویم نبود خلیل‌زاده و عقیلی بی‌تاثیر است اما صد در صد هم تاثیر‌گذار نیست. ما از بازیکنان جایگزین استفاده خواهیم کرد.

کرانچار در مورد عملکرد رحمان احمدی گفت: با وجود آنکه رحمان احمدی به خاطر آسیب‌دیدگی شدید شهاب گردان درون دروازه قرار گرفت و در دو بازی 4 گل خورد اما او مقصر صد در صد نیست و در بازی امروز عکس‌العمل‌های خوبی از خود نشان داد و من انتقاد خاصی را به او وارد نمی‌دانم. او در بازی با فولاد خودش را تائید کرد و سپاهان نیازمند دو دروازه‌بان خوب وهمطراز است.

وی در مورد تمدید قرارداد کی‌روش و اینکه مشکلات گذشته او با این مربی ادامه خواهد داشت، گفت: در مورد کی‌روش باید بگویم با توجه به اینکه او تیم ملی ایران را به جام جهانی برد و با وجود ارائه بازی دفاعی در جام جهانی به نظر می‌رسید که سزاوار تمدید قرارداد بود. من هم اولویتم همراهی تیم ملی ایران است. مشروط به اینکه این همراهی در روزهای فیفا باشد و اگر کسی بخواهد غیر از روزهای فیفا از ما انتظار بازیکن داشته باشد باید بگویم اولویت ما در آن صورت سپاهان و منافع این باشگاه است.

کرانچار در مورد وضعیت مصدومیت حمودی گفت: متاسفانه آسیب‌دیدگی حمودی جدی است و باید تا فردا صبر کنیم تا نتیجه‌اش مشخص شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-24 22:51:58
نظر دهید

۱ نظر
rezzaaaa
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۳
فقط sr7
بهترین هافبک مهاجم ایرانه...
موقعیت از دست نمیده
مثه خلعتبری :DDDD
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر