فهرست

پیگرینی: لیورپول شایسته قهرمانی در لیگ برتر نبود

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، در آستانه دیدار تیمش مقابل لیورپول در لیگ برتر، ادعا کرد که قرمزها شایستگی کسب قهرمانی در رقابت های فصل گذشته لیگ برتر را نداشتند.

شاگردان راجرز با پیروزی 3-2 مقابل سیتی در دیدار برگشت فصل گذشته، در آستانه قهرمانی قرار گرفتند اما چند نتیجه ضعیف در هفته های پایانی، از جمله شکست 2-0 مقابل چلسی با لغزش معروف استفن جرارد، قهرمانی را از چنگ آنها خارج کرد.

پیگرینی که تیمش فردا میزبان لیورپول خواهد بود، به خبرنگاران گفت:\" البته جرارد در آن بازی بدشانس بود و لیورپولی ها هم بدشانس بودند که شکست خوردند. وقتی آنها ما را در آنفیلد 3-2 شکست دادند، خیلی ها گفتند که آنها قهرمان لیگ خواهند شد و من فکر می کردم که بدشانس بودیم که شکست خوردیم.

شاید لیورپول مقابل چلسی بدشانس بود اما خوش شانس بودند که ما را شکست دادند. هرچند ما در آنفیلد شکست خوردیم اما هرگز احساس نکردیم که تیمی بهتر از ماست و شایسته قهرمانی است. ما احساس می کردیم که باید در آن دیدار پیروز شویم و آن شکست ما را برای پیروزی در دیگر دیدارها مصمم تر کرد.\"

پیگرینی همچنین تاکید کرد که موفقیت های منچسترسیتی در چند فصل اخیر، تنها به دلیل هزینه های این باشگاه نبود:\" بعضی ها فکر می کنند این تنها به خاطر پول است اما این طور نیست. اگر می خواهید قهرمان شوید، باید تیم قدرتمندی داشته باشید و این به پول نیاز دارد اما سایر تیم ها هم هزینه می کنند اما قهرمان نمی شوند.

باید بازیکنان درست به خدمت گرفت و به عنوان یک تیم، عملکرد خوبی داشت. ما در این تابستان تیم مان را اندکی تقویت کردیم و من از این موضوع خوشحالم.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-24 23:29:40
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۵
تیم تورو به مادربزرگ منم بدن قهرمانش میکنه،مطمئن باش لیورپول و چلسی از من سیتی بیشتر شایسته بودن،اول چلسی چون توبازیهای رو در رو به هیچ کدوم از مدعیا نباخت،بعدش لیورپول٠
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۲
گوه نخور باو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر