فهرست
فن خال: دی ماریا را به اندازه ویدال و مسی دوست دارم
فن خال: دی ماریا را به اندازه ویدال و مسی دوست دارم

فن خال: دی ماریا را به اندازه ویدال و مسی دوست دارم

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، انتقال آنخل دی ماریا به این باشگاه را تایید نکرد اما اعلام کرد که این ملی پوش آرژانتینی را یکی از بهترین های دنیا می داند.

رئالی ها تایید کرد که دی ماریا این باشگاه را ترک خواهد کرد و گفته می شود که دو باشگاه بر سر این بازیکن روی مبلغی نزدیک به 70 میلیون یورو به توافق رسیده اند. فن خال تایید کرد که به همان اندازه که دوست دارد لیونل مسی و آرتورو ویدال به این باشگاه بپیوندند، مایل به خرید آنخل دی ماریاست اما در مورد نهایی شدن این انتقال صحبت نکرد.

او به اسکای اسپورت گفت:\" فکر می کنم همیشه باشگاه باید نقل و انتقالات را اعلام کند. هرگاه فکر کنیم که زمان مناسب شده، این موضوع را اعلام می کنیم. در حال حاضر چیزی نمی گوییم. بله به خرید دی ماریا علاقه دارم. اما من مسی و ویدال را هم دوست دارم. بازیکنان زیادی هستند که به آنها علاقه دارم همه آنها نمی توانند به منچستریونایتد بیایند.\"

فن خال همچنین در مورد تساوی 1-1 مقابل ساندرلند گفت:\" فکر می کنم در نیمه اول بازی برابری با ساندرلند انجام دادیم. ما موقعیت های گل زیادی ایجاد نکردیم. اما به بازیکنان مان هشدار داده بودیم که مراقب ضربات آزاد باشند اما آنها دقیقا از روی ضربات آزاد به گل رسیند.

در نیمه دوم، ما خیلی بهتر بازی کردیم اما در یک سوم هجومی، نتوانستیم پاس های سازنده زیادی بدهیم. در بازی مقابل سوانسی موقعیت های گلزنی بیشتری داشتیم. فوتبال بازی ایجاد موقعیت است. شاید ما بیشتری صاحب توپ بودیم اما مهم کسب پیروزی است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-25 00:16:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر