فهرست
جلسه بی نتیجه کی روش و کفاشیان / گزارش روز
جلسه بی نتیجه کی روش و کفاشیان / گزارش روز

جلسه بی نتیجه کی روش و کفاشیان / گزارش روز

آی اسپورت -دومین جلسه بدون نتیجه! این خبر چه عجیب بود. دومین جلسه علی کفاشیان و کارلوس کی روش صبح دیروز ساعت 10:30 در فدراسیون فوتبال آغاز شد اما اگر می‌خواهید از نتیجه‌اش خبردار شوید، خبری نیست.
به گزارش ایران ورزشی اختلاف نظر میان فدراسیون و کروش در برخی موارد وجود دارد و فدراسیون معتقد است مرد پرتغالی باید کوتاه بیاید تا قراردادش امضا شود. در عین حال کی روش هم که معتقد است در برخی موارد کوتاه آمده و شرایط بهتری را به نفع فدراسیون رقم زده، نمی‌خواهد از مواضعش در قرارداد عقب‌نشینی کند.
کروش پس از جلسه‌ای که با کفاشیان و عباس ترابیان داشت، ظهر فدراسیون را ترک کرد و فدراسیونی‌ها پیش‌بینی می‌کردند او دوباره برمی‌گردد اما او تا پایان وقت دیروز برنگشت.
دیروز نه فدراسیون پاسخ رسمی ارائه کرد و نه کی رویش پس از ترک فدراسیون واکنشی داشت. در هر حال اگر این اختلاف باقی مانده حل شود، قرارداد سرمربی تیم ملی امروز امضا خواهد شد اما اگر طرفین بر سر مواضع‌شان همچنان پافشاری کنند، نهایتا 5 درصد اختلافی که به قول علی کفاشیان باقی مانده بود، بر 95 درصد دیگر می‌چربد.
نشست خبری محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان دیروز در حالی برگزار شد که بدون شک مهم‌ترین صحبت‌های وزیر ورزش در خصوص تمدید قرارداد کارلوس کی روش و آخرین وضعیت فدراسیون فوتبال بود، جایی که آقای وزیرگفت: «در خصوص سرمربی و کادر فنی تلاش می‌کنم ورود نکنم اما اگر مشورت بخواهند مشورت می‌دهم و قدری هم کارشناسی می‌کنم. حالا قرارداد ببندند یا نبندند. هنگام بازگشت تیم ملی فوتبال به فرودگاه رفتم با اولین نفری که دست دادم به من گفت آقا، کروش را نگه دار گفتم چشم. دومی هم زیر گوشم گفت نگه دار این موضوع تا نفر صدم ادامه داشت و گفتم الان راننده اتوبوس هم این را می‌گوید. با خودم گفتم این مجموعه هماهنگ شده است اینکه چه کسی آن را ایجاد کرده خیلی مهارت داشته. جمله «کی روش را نگه دار »را می‌شنیدیم و این صحبت‌ها هم مطرح بود؛ چه باخت شرافتمندانه‌ای. ما هم به خیابان ریختیم که چه باخت خوبی داشتیم و خدا را به خاطر این باخت خوب شاکریم! این دور از کارشناسی است، نسبت به 4 دوره قبل فرقی نکرده‌ایم و روی همان پله ایستاده‌ایم. 4 سال آینده باز هم نتیجه دو باخت و یک مساوی خواهد بود و این مساله تا ابد پشت قباله ماست.»

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-25 01:12:28
نظر دهید

۷ نظر
مهدی
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۳۰
بله ، تا امثال شما وزیر باشن این مساله پشت قباله ماست....
ارشیا
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۴۰
آیا امثال شما بهترینند که حالا می گویید از کی روش هم بهتر وجود داره .
ali
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۲۹
به نظر من حرفش حقیقته. کره جنوبی با اون تیم خرابش به خاطر یه تساوی چه بر سرشون آوردند اونوقت ما هم شروع کردیم به تعریف کردن به خاطر چهارم شدن تو گروه چهار تیمی
احسان
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۲۹
یعنی نامتوازن ترین دولت تاریخ رو داریم یه وزیرش میشه ظریف و فرجی دانا و یکیشم میشه گودرزی ...
محمد- فولاد خوزستان
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۲۶
خداییش حال میکنم با این وزیر ورزش- یعنی منصب وزارت برازندشه- بسکه مدیر و فهیمه- همین که مرعوب هوچیا نمیشه و واقعیتا رو میبینه و تحت تاثیر جو عمومی که غالبا هم اشتباهه قرار نمیگیره نشون میده چه آدم فهیمیه
ali
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۳
آقای گودرزی محترم. هنوز 9 ماهه نیومده داری با کی روش و احساسات مردم بازی میکنی. آقای کفاشیان کی روش که بره تو هم باید بری. یعنی مردم وادارت میکنن که استعفا بدی. دلیل مخالفت شماها با کی روش معلومه. کی روش یه مربیه با دانش و کاراش مبتنی بر فکر و ساختار اصولیه و از اونجایی که شماها توان درک برنامه های اون رو ندارین و از پس برنامه هاش برنمیاین طاقت تحملشو ندارین. شما یه مربی ایرانی میخاین که تو مشتتو باشه و مطیع. خداحافظ جام جهانی روسیه. باز 4 سال دیگه که نرفتیم جام جهانی دوباره راه میفتین دنبال مربیه خارجی.
فرهاد
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
من نمیدونم که چرا حالا همه گیر دادن که فقط کیروش؟ بابا این همه مربی خوب خارجی . چرا این ها که طرفدار کیروش هستن فکر میکنن اگه کیروش بره حتما مربی داخلی میشه سرمربی . باید رسانه ها به فدراسیون فشار بیارن که یک مربی خارجی بهتر از کیروش رو بیاریم. منم مثل همه مخالف سرمربی داخلی هستم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر