فهرست
خطیبی : قراردادم 600 میلیون تومان است / شاید ادینیو هم پنالتی بزند
خطیبی : قراردادم 600 میلیون تومان است / شاید ادینیو هم پنالتی بزند

خطیبی : قراردادم 600 میلیون تومان است / شاید ادینیو هم پنالتی بزند

آی اسپورت - رسول خطیبی سرمربی تراکتورسازی در گفت و گو با برنامه موج فوتبال  از عملکرد خود دافاع کرد  و از هواداران تراکتور خواست کمی صبر داشته باشند .
به گزارش آی اسپورت به نقل از آناج خطیبی گفت : برای موفقیت به تراکتورسازی آمده ام و با توجه به این که تیم شهر خودم می باشد، تعصب خاصی نسبت به تراکتورسازی دارم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: سعی کردم از ابتدا فقط برای کسب پیروزی بجنگم و اگر تیم از ابتدا ببازد، به باختن عادت می کنیم؛ سعی کردم این روند بر تراکتورسازی حاکم نباشد. مسئولیت باخت به پدیده را بر گردن می گیرم ولی به نظرم بهترین زمان ممکن باختیم.

وی در خصوص صحبت هایی که بعد از بازی با پدیده در نشست مطبوعاتی مطرح کرده است، اذعان داشت: بعد از بازی با ملوان، با آقای نظمی تماس گرفتم ولی ایشان به هر دلیلی جواب تلفنم را ندادند. تصمیم گرفتم تا سه شنبه صبر کنم و قرار بود بعد از بازی مقابل پدیده حرف هایم را بزنم که متاسفانه با واگذاری نتیجه هم همراه شد، عصبانیت بابت باخت و کمی هم شیطنت و بزرگنمایی رسانه ها هم عامل شد تا حرف هایم با غلظت بیشتری منعکس شود.
رسول خطیبی در ادامه صحبت هایش در خصوص تعویض لباسش در نیمه دوم بازی با صبا اظهار داشت: در نیمه اول کمک داور به من گفت که رنگ پیراهنت به پیراهن تیم صبا نزدیک است و من مجبور شدم کاور بپوشم، در بین دو نیمه نیز پیراهنم را عوض کردم و از البسه باشگاه استفاده کردم که خوشبختانه خوش یمن هم بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص استفاده از بازیکنانی چون محسن دلیر، بیان کرد: هواداران عزیز در این دیدار دیدند که محسن دلیر علاوه بر گلی که زد، یک پاس گل هم به ادینهو داد. تقاضای من از هواداران این است که زیاد حساس نباشند چرا که کادر فنی تنها بر اساس عملکرد بازیکنان از آنها استفاده می کند.
خطیبی در رابطه با اینکه چرا به لوسیانو ادینیو پنالتی داده نمی شود، اذعان داشت: تیم ما 3 پنالتی زن دارد، مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان و حبیب گردانی؛ ادینهو بیشتر به زدن ضربات گروهی علاقه دارد ولی سعی خواهیم کرد اگر وی در تمرین خوب پنالتی بزند، به او هم پنالتی بدهیم. این مساله هم وجود دارد که اگر نتواند پنالتی ها را گل کند تاثیر سو در روحیه وی خواهد گذشت.

رسول خطیبی در پاسخ به سئوال ساعی مبنی بر اینکه گفته می شود مبلغ قرارداد شما در این فصل نجومی می باشد، تاکید کرد: در طول چند فصل اخیر که مربیگری کرده ام، هیچوقت مبلغی برای قراردادم تعیین نکرده ام و امسال نیز سفید امضا کرده ام که هیات مدیره مبلغ 600 میلیون تومان درج کرده است.

وی همچنین وابستگی تراکتورسازی به لوسیانو ادینهو را تکذیب کرد و گفت: نتیجه ای که حاصل می شود نتیجه زحمات همه بازیکنان است، ادینیو بازیکن خوب و بزرگی است ولی متکی بودن تراکتور به او را به هیچ وجه درست نمی دانم.
     
آی اسپورت
2014-08-25 09:15:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر