فهرست
پیش بازی رئال مادرید - کوردوبا؛ سپیدپوشان به دنبال خروج از شوک سوپرکاپ
پیش بازی رئال مادرید - کوردوبا؛ سپیدپوشان به دنبال خروج از شوک سوپرکاپ

پیش بازی رئال مادرید - کوردوبا؛ سپیدپوشان به دنبال خروج از شوک سوپرکاپ

آی اسپورت- رئال مادرید در هفته اول لالیگا در سانتیاگو برنابئو به مصاف کوردوبا خواهد رفت.

رئال مادرید؛ به دنبال خروج از شوک سوپرکاپ

قهرمان اروپا هفته ی گذشته در مصاف با اتلتیکو در مجموع دو بازی رفت و برگشت سوپرکاپ اسپانیا، 2-1 شکست خورد و جام را از دست داد.

در شب غیاب لوکا مودریچ، کارلو آنچلوتی مسلما کار سختی پیش روی خود خواهد داشت. 3 روز پس از شکست مقابل اتلتی، آنها می‌خواهند لیگ را در سانتیاگو برنابئو با پیروزی شروع کنند. رئال از سال 2012 قهرمان لیگ نشده و مسلما فشارها بر روی آنچلوتی برای قهرمانی در این جام زیاد خواهد بود.

کارلتو موفق شد کوپا دل ری و چمپیونزلیگ را برای رئال به دست آورد ولی در لالیگا، موفق نشد بارسلونا و اتلتیکو را شکست دهد و اتلتی پس از 18 سال، قهرمان لالیگا شد. با خرید‌هایی مثل تونی کروس، خامس رودریگس و کیلور ناواس، مسلما انتظارات از سرمربی 55 ساله بسیار بالا خواهد بود.

کوردوبا؛ اولین بازی لالیگایی پس از 42 سال

در حالی که رئال لیگ را با جاه طلبی شروع می‌کند، کوردوبا پس از 42 سال به لالیگا بازگشته است. آنها به سختی در دیدار برگشت پلی آف لیگ دوم اسپانیا، پیروز شدند و به لیگ اول اسپانیا راه یافتند. پس از نیمه اول آن بازی، کوردوبا گل پیروزی بخش خود را به ثمر رساند تا با شکست دادن لاس پالماس، به لالیگا صعود کند. آنها بازیکنانی مثل بورخا گارسیا، مایک هاونار و خوسه آنخل کرسپو را در اختیار گرفته‌اند. همچنین فیدل نیز خرید دیگر انهاست که امید زیادی دارند که برای رئال دردسر ایجاد کند.

     
آی اسپورت
2014-08-25 10:36:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر