فهرست
راجرز: بالوتلی و استوریج زوج خطرناکی تشکیل خواهند داد
راجرز: بالوتلی و استوریج زوج خطرناکی تشکیل خواهند داد

راجرز: بالوتلی و استوریج زوج خطرناکی تشکیل خواهند داد

آی اسپورت- برندن راجرز، سرمربی لیورپول عنوان کرد که دنیل استوریج و ماریو بالوتلی می‌توانند زوجی خطرناک را تشکیل دهند.

بالوتلی تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی با 20 میلیون یورو از میلان به لیورپول منتقل خواهد شد. سوپر ماریو پیش از پیوستن به میلان در منچسترسیتی بود و تجربه ی حضور در لیگ برتر را به همراه دارد. راجرز به تمجید از او پرداخت و گفت که او و استوریج می‌توانند زوج خطرناکی تشکیل دهند.

در کنار صحبت‌های و سوال های زیادی که در مورد انتقال بالوتلی به لیورپول پرسیده می‌شود، یک سوال بسیار مهم وجود دارد؛ او چگونه با استوریج هماهنگ خواهد شد؟

استوریج و لوئیس سوارس  فصل گذشته زوج خطرناکی در خط حمله لیورپول ایجاد کردند ولی  در کنار بازی خوبی که با هم داشتند، رفاقت نزدیکی نیز با یکدیگر داشتتند. حتی مواقعی که در زمین اوضاع خوب پیش نمیرفت، این دو می‌توانستند کاری برای تیم انجام دهند.

راجرز در این رابطه در مصاحبه با دیلی میل گفت: \" با دنیل صحبت کردم و به او گفتم که چقدر برای تیم مهم است. به او ایمان دارم  و این را می‌توان از تعداد گل‌هایش فهمید، 36 گل در 50 بازی .چنین تعداد گلی وقتی شما خوشحال نیستید، رخ نمی‌دهد. مسلما او از حضور در لیورپول خوشحال است.بارها گفته ام که دنیل استعداد نابی است ولی ما به بیش از یک استعداد در خط حمله نیاز داریم. او بازیکن مهمی برای ماست و این یک واقعیت است. انعطاف پذیر و مهم.

اگر شما بازیکن بزرگی باشید و وقتی یک بازیکن بزرگ دیگر به تیم اضافه می‌شود، این فکر به ذهن شما خطور کند که او به تیم کمک خواهد کرد، آن موقع واقعا بازیکن بزرگ با روحیه ای خوب هستید. می‌توانیم با سیستم الماس با دو مهاجم بازی کنیم. در 8 بازی فصل پیش این سیستم را اجرا کردیم که 7 بازی پیروز شدیم. اگر به انعطاف نیاز بود، می‌توانیم سیستم را عوض کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-25 11:33:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر