فهرست
داور زن شطرنج؛ آخرین مهاجر ایرانی!
داور زن شطرنج؛ آخرین مهاجر ایرانی!

داور زن شطرنج؛ آخرین مهاجر ایرانی!

آی اسپورت - بعد از انتشار عکس های بی حجاب شهره بیات سرداور زن ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان حواشی زیادی پیش آمد. پیش از این پدر بیات در گفتگو با ایسنا اظهار کرده بود که عکس های بی حجاب دخترش شیطنت عکاسان بوده و او قصدی از این موضوع نداشته و از این عکسها تعجب کرده است.  در حالی پیش از این، پدر این داور بین المللی شطرنج ایران این گفته ها را مطرح کرد که این داور زن ایرانی پنج شنبه شب نیز باردیگر در رقابت های  قهرمانی بانوان بدون حجاب داوری کرد، موضوعی که حکایت از عدم بازگشت او به ایران دارد.

پدرشهره بیات صبح جمعه ۲۰ دی در گفت و گویی ضمن تایید مهاجرت و عدم بازگشت دخترش گفت: «مصاحبه قبلی من عین واقعیت بود اما در این مدت مسائلی بین ما مطرح شد که او نگران ادامه فعالیتش شده بود لذا تصمیم گرفت که به کشور بازنگردد و با کمک فدارسیون جهانی کار ماندنش در یک کشور دیگر را دنبال کند.»

او گفت: «باتوجه به تلاش های زیادی که من و مادرش و حتی رئیس فدارسیون ایران انجام دادیم تا او به ایران برگردد اما دخترم حاضر به برگشت نیست. من سه روز تلاش کردم که برگردد ولی او این تصمیم را ندارد . تمام تلاش ها را انجام دادیم و خودش به این نتیجه رسیده که برنگردد برایش بهتر است. من به عنوان پدر تا یک جایی می توانستم اصرار کنم. دخترم ازدواج کرده و برای خودش تصمیم می گیرد و من نمی توانم برای او تصمیم بگیرم.»

 

ایسنا 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-01-10 11:59:00
نظر دهید

۱ نظر
حمید
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸، ۱۵:۱۶
یه آدم چقدر می تونه کثیف و رذل باشه
با پول این مملکت بره خارج و بعد اونجا به بهانه حجاب درخواست پناهندگی بده
این بابا اگه با پول خودش می رفت خارج و اونجا همچین درخواستی رو می داد با یه پس گردنی می گفتن برو کشورت
متاسفانه اخلاق از این جامعه رخت بربسته و مردم فقط به فکر خودشون هستن حالا با هر روش و رذیلتی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر