فهرست
با وجود 6 غایب؛ دست دایی خالی نیست
با وجود 6 غایب؛ دست دایی خالی نیست

با وجود 6 غایب؛ دست دایی خالی نیست

آی اسپورت – امشب در خرمشهر فینال جام حذفی بین تراکتورسازی و نفت تهران برگزار می‌شود. دو تیم فینالیست اما در وضعیت چندان مناسبی قرار ندارند. به خصوص نفت که هم مدت‌هاست از لحاظ مالی دچار مشکل است و هم برای این بازی چند غایب بزرگ دارد.

بزرگ‌ترین غایب این بازی علی دایی است. سرمربی نفت در جریان اتفاقات بازی نیمه‌نهایی مقابل سپاهان در اصفهان توسط داور اخراج شد و امشب نمی‌تواند روی نیمکت تیمش حضور داشته باشد. علاوه بر دایی، چند بازیکن اصلی نفت هم از حضور در این بازی محرومند. احمد آل‌نعمه، عباس بوعذار و توحید غلامی به دلیل محرومیت نمی‌توانند امشب نفت را همراهی کنند و ایمان مبعلی، میلاد فخرالدینی و امیرارسلان مطهری هم مصدوم هستند و به این بازی نمی‌رسند.

با وجود این غایبان پرشمار، نفت همچنان مهره‌های بزرگ و تاثیرگذاری دارد که می‌توانند جای خالی غایبان را پر کنند. پیش‌بینی می‌شود علی دایی امشب تیمش را با این ترکیب به مصاف تراکتورسازی بفرستد: میلاد فراهانی، محمد دانشگر، ایگور پراهیچ، وحید حمدی‌نژاد، فرید محمدی‌زاده، رضا اسدی، آندرانیک تیموریان، آرش رضاوند، اکبر صادقی، محمد قاضی و سجاد شهباززاده. روی نیمکت هم بازیکنانی مثل رضا علیاری، علیرضا عزت‌کرامت و عیسی آل‌کثیر هستند که می‌‎توانند در جریان بازی به زمین بیایند.

     
آی اسپورت
2017-05-11 14:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر