فهرست
کی روش در روسیه پولدار می شود
کی روش در روسیه پولدار می شود

کی روش در روسیه پولدار می شود

آی اسپورت – با وجود در پیش بودن 2 بازی سخت مقابل اسپانیا و پرتغال تیم‌ ملی در شرایط کنونی روی کاغذ شانس خوبی برای تحقق رویای صعود به مرحله حذفی دارد و اگر این اتفاق رخ بدهد، طبق برنامه‌ریزی که از سوی فدراسیون جهانی فوتبال انجام شده، به تیم‌ ملی ایران مانند سایر تیم‌های صعودکننده به مرحله یک‌هشتم  6 ‌میلیون دلار پرداخت خواهد شد که دقیقا نیمی از پاداش ١٢‌میلیون دلاری فیفا برای حضور ایران در جام‌ جهانی است

در قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال بندی وجود دارد که او را در تمامی پاداش‌هایی که فدراسیون به خاطر عملکرد تیم‌ ملی از فیفا می‌گیرد، سهیم می‌کند. به نوشته شهروند،  در بند چهارم قرارداد این مربی به صراحت ذکر شده که 10 ‌درصد مبلغ پاداش فیفا برای صعود ایران به جام‌ جهانی باید به کی‌روش تعلق بگیرد و به محض دریافت این پول، فدراسیون باید 1.2 میلیون دلار به حساب کی‌روش واریز کند، همچنین 10 ‌درصد مبلغ تشویقی که فیفا برای حضور بازیکنان در جام‌ جهانی در نظر گرفته هم به کی‌روش می‌رسد که رقمی حدود ۵٠‌ هزار دلار خواهد شد.

 در صورت صعود تیم‌ ملی به مرحله حذفی جام‌ جهانی طبق توافقات طرفین  10 ‌درصد از پاداش جدید فیفا باید به کارلوس کی‌روش برسد و به همین ترتیب اگر ایران بتواند این کار بزرگ را انجام بدهد،  600 ‌هزار دلار پاداش نقدی در انتظار کی‌روش خواهد بود. البته این جدا از مبلغ پاداش در نظر گرفته  500 ‌هزار دلاری است که گفته می‌شود در متمم قرارداد سرمربی تیم‌ملی با فدراسیون روی آن توافق شده است. همچنین گفته می‌شود پاداش هر پیروزی در جام‌ جهانی در متمم قرارداد کی‌روش که مهدی تاج وجود آن را تایید کرده بیش از 35 ‌هزار دلار است!

 

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-06-20 07:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حامد
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۹
نوش جونش، حداقل خدمت بزرگی به کشورمان کرده. بماند آنهایی که با رانت در روسیه حضور دارد به مراتب بیشتر از حق پاداش کیروش در جام جهانیست.
۶
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۴
نوش جونش پرچم ایرانو برده بالا....
۴
حمید
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۲۱
حالم از نشریات خودمون به هم میخوره
دشمنی و کینه توزی هم حدی داره
نگه بقیه مربیان با صعود تیمشون تنبیه میشن که الان انتظار داریم کیروش در پاداش صعود شریک نباشه
مگه یادمون رفته ایشون مربی تیم و جزئی از این صعود در صورت محقق شدن هستش
چرا اینقدر پست و رزیلانه سعی در فریب مردم دارید
اینجا ایران کسی چشم موفقیت دیگری رو نداره
کسی برای موفقیت کسی دعا نمیکنه
اینجا ایرانه...
۵
سعید تاجی
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
پاداش صعود به جام جهانی چه ربطی به این مردک داره؟ اینهمه پول و دستمزد و حقوق میگیره که چیکار کنه پس؟ اون پول فیفا مربوط به فدراسیون هاست که واسه توسعه فوتبال کشورشون هزینه کنند. خاک دو عالم بر سر فدراسیون
shl
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷
این گاو پروار حالا حالا دوشیده خواهد شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر