فهرست
«نه» کی‌روش به استرالیا؛ او در ایران می‌ماند
«نه» کی‌روش به استرالیا؛ او در ایران می‌ماند

«نه» کی‌روش به استرالیا؛ او در ایران می‌ماند

آی اسپورت – استرالیا به صورت جدی به دنبال جذب کارلوس کی‌روش است. برنامه فدراسیون فوتبال این کشور این است چه در صورت صعود به جام جهانی و چه در صورت عدم صعود به جام جهانی خرداد ماه آینده با این مربی وارد مذاکره جدی شود و او را به خدمت بگیرد. یک منبع آگاه در این باره گفته:« پاسخ کی‌روش به استرالیایی‌ها نه خواهد بود. البته کی‌روش بنا ندارد الان برای آینده تصمیم بگیرد اما او علاقمند است در تهران بماند و به کار ادامه دهد.»

فدراسیون فوتبال منتظر پایان جام جهانی است تا برای تمدید قرارداد کی‌روش با این مربی وارد مذاکره شود و نگران بازارگرمی کی‌روش هم نیست! چرا که خوب می‌داند این مربی به توانمندی‌های مالی فدراسیون فوتبال آشنا است و البته در سال های اخیر دیده نشده کی‌روش برای عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال روی پیشنهاد دیگر کشورها زوم کند و از این طریق بخواهد مبلغ قرارداد خود را افزایش دهد.

دلیل علاقمندی کی روش برای ادامه حضور در تهران  و تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال هم مشخص است. توانمندی بازیکنان و ماجراجویی تیم ایران. تیم ملی در میادین جهانی تا اکنون ندرخشیده و از سویی مدت‌هاست که در جام ملت‌ها قهرمان نشده. تحقق این مهم برای ایران و کی‌روش یک افتخار بزرگ خواهد بود و از همه مهم‌تر کی‌روش را جاودانه خواهد کرد. از همه مهم‌تر اینکه کی‌روش زندگی در تهران و در کنار مردم ایران را دوست دارد.

 

خبر ورزشی

۱۵ ۱۴  
آی اسپورت
2017-10-12 11:33:00
نظر دهید

۱۴ نظر
محسن
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۴
چیزی که قطعیت دارد این است که این جناب،برای جام ملتها ادامه نمیدهد چرا که عیار واقعی تیم اول اسیا،در ان مسابقات مشخص میشود!
مهدی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۴
پیشگویی؟یک سال بعد هم این یادت میمونه؟
م
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
کیروش یک دلال است و به بهترین پیشنهاد پاسخ میدهد و خوب می داند بعد از اینکه در جام جهانی افتضاح کار کرد هیچیپیشنهادی ندارد
محسن
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۱
کیروش تو قلب ایرانیهاست.اون عاشق مردم ایرانه ما هم دوستش داریم.
۸
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
کیروش با چم و خم فوتبال ایران اشناست هیچ مربی خارجی هم تا این اندازه محبوب نبوده ونیست پس با هشتگ کیروش کبیر ازش حمایت و تشکر میکنیم که میمونه
۷
حرف حساب
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
محسن لطفا از طرف مردم ایران صحبت نکن! فقط نظر خودتو بگو!!!
ویلی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷
کیروش و ایران لقمه هم بودن و هیچ کدوم منتی بر دیگری نداره هیچ کشوری با پیش پرداخت نقد و قرارداد پروازی سراغ کیروش محروم اون دوران نمیرفت (عربستان فن مارویکو برای همین مرخصی های طولانیش اخراج کرد) و هیچ مربی سرشناسی درحالت عادی نمیومد یه کشور منزوی و تحریم بدون امکانات مثل ایران.....تک بازیا ملاک نیست کره جنوبی جلوی تیم اول روسیه شناور فوتبال بازی میکنه و 4-2 میبازه و ما میریم تولاک دفاعی 1-1 میکنیم (قبلن روسیه رو با گل خلعتبری برده بودیم) برای نتیجه گیری مقطعی در جام جهانی میشه امیدوار بود مثل کاستاریکا به هشت تیم رسید ولی این سبک نتیجه گرا (مثل یونان 2004) میراث ماندگار نداره بلکه انتظارمون از کیروش بیش ازین حرفاست که مثل 98 باعث هویت بخشی و موج رفتن بازیکنا به اروپا و پیشرفت کلیت فوتبال ایران بشه ، در نهایت محک اصلی کیروش جام ملتهاست اگه مدعی سروری آسیا رو داریم دیگه این دوره بعد چهل و سه سال وقتشه، کیروش یه فینال آسیا بهمون بدهکاره بدون عذر و بهانه
گیربازار
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۸
ما که تو جام جهانی هیچی نمیشیم . پس چرا الکی پول بدیم. به نظر من باید بزاریم بره
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
موافقتم.بنظرم برانکو بیاد جای کیروش تا مثل2006 دوباره تو جام جهانی غوغا کنیم
علیرضا
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
این بهترین اتفاق ممکن هست. چون ما ایرانی ها به مربیان بین المللی با دانش بالا و از آن مهم تر جاه طلب و پر انگیزه برای کسب موفقیت از چالش های داغ نیاز داریم تا جوانان و نوجوانان فوتبال ایران شکوفاتر از قبل و حتا امروز شوند و از سوی دیگر حس شکست ناپذیری و نظم تیمی همچنان در تیم ملی پایدار باشه تا به مرور به خصیصه تثبیت شده در فوتبال ایران بدل بشه...
۷
کیروشی پور
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۴
منبع آگاهِ خبرورزشی :))))
خدا وکیلی خبرورزشی هر چندماه یک بار یک مشتری پر و پا قرص برای کیروش جون پیدا می کنه:))
فقط نمی دونم چرا اینها خبردار میشن و بقیه بی خبر هستن:)))
م
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۰
وقتی ما قدرش ندونیم و حاضر نباشیم و با اکراه باهاش تو لیگ همکاری بشه حتما‌بقیه میدونن و میبرنش.حداقل کارهایی که تونست تو این فوتبال به هم پیچیده انجام بده محو بازیکن سالاری.تزربق روحیه جنگندگی و انگیزه.ساختار منسجم دفاع تیمی.محو حاشیه سازان فدراسیون نشین.حالا اگه بهش فرصت داده بشه میاد رو ساختار حمله هم کار میکنه.میدونیم که گذاشتن تاکتیک رو یک تیم ساده نیست و زمانبر هست مخصوصا فوتبال علی اصغری .
۸
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
کیروش کجا رو داره بهتر از ایران. تو فدراسیون که همه جلوش خم و راست میشن. تلوزیون و برنامه کیروشی پور رو هم داره. روزنامه ها هم که مجیز گوییشو می کنن.از آل اشپرت هم که پول میگیره. با باخت جلو آراژانتین هم براش جشن میگیرن.
شما بودید میرفتید؟
Reza
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
ما مردم هم كيروش رو دوست داريم و به شدت از تمديد قرارداد اين استاد بزرگ حمايت خواهيم كرد.تمديد قرارداد تا جام جهاني2022
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر