فهرست
خوب و بدهای شخصیتی مربی ایتالیایی
خوب و بدهای شخصیتی مربی ایتالیایی

خوب و بدهای شخصیتی مربی ایتالیایی

آی اسپورت - تمام خوب و بدهای شخصیتی استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال این روزها بارها توسط رسانه‌ها واکاوی شده است. مربی با چهره‌ای سرد که در اکثر مواقع ترجیح می‌دهد حتی لبخندی هم گوشه لب خود نداشته باشد. بازیکنان استقلال هم طی این چند وقت اخیر در مصاحبه خود عنوان کرده‌اند این مربی بسیار جدی است، اما همین مربی وقتی در بازی‌های تدارکاتی کنار زمین می‌ایستد شخصیتی مشابه مربیان قبلی استقلال دارد؛ دیگر از آرامش تمرین خبری نیست، استراماچونی کنار زمین بالا و پایین می‌پرد، سر بازیکنانش فریاد هم می‌کشد تا مشخص شود سرمربی ایتالیایی استقلال در تمرین و بازی‌ها دو شخصیت متفاوت دارد، اما این تمام شخصیت استراماچونی نیست.

این مربی جدی طی این مدت سعی کرده هیچ ارتباط رسانه‌ای نداشته باشد، حتی وقتی گفته شد از شدت عصبانیت چمدان‌هایش را پشت در باشگاه گذاشته و قرار نیست دیگر در استقلال کار کند. این وجه شخصیتی استراماچونی این روزها مورد تأیید تمام کارشناسان فوتبال است. پیشکسوتان استقلال معتقدند استراماچونی حرفه‌ای است چون مصاحبه نمی‌کند. شاید هم به همین دلیل بود که ماجرای استعفای او مانند یک رمز و راز در باشگاه استقلال باقی ماند. استراماچونی هیچ‌چیز را نه تأیید کرد و نه تکذیب، شاید اگر همسرش خبر جدایی او از استقلال را در صفحه شخصی‌اش نمی‌گذاشت، اخبار خبرنگار ایتالیایی هم مورد تأیید و پیگیری قرار نمی‌گرفت.

استراماچونی با همین ابعاد شخصیتی‌اش این روزها شناخته شده و مورد تأیید و تکذیب قرار گرفته، البته آمار موافقان او بیشتر است. این مربی اما وقتی کاملاً مورد تجزیه و تحلیل شخصیتی قرار می‌گیرد که در بازی‌های رسمی استقلال را به زمین بازی بفرستد و در فشارهای بازی مشخص شود چقدر تاب و تحمل دارد و چطور رفتار می‌کند؟ اول شهریور برای استقلالی‌ها که خیلی وقت است از مسائل حاشیه‌ای خسته شده‌اند و به‌دنبال استقلالی متفاوت هستند روز سرنوشت است، روز محک جدی مربی که هنوز خیلی‌ها او را به‌طور کامل نشناخته‌اند.

۱    
آی اسپورت
2019-08-22 01:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اش