فهرست
گزارش روز: جزئیات قرارداد دی ماریا با منچستریونایتد
گزارش روز: جزئیات قرارداد دی ماریا با منچستریونایتد

گزارش روز: جزئیات قرارداد دی ماریا با منچستریونایتد

آی اسپورت- آنخل دی ماریا دیگر یک شیطان سرخ است. او به زودی رئال مادرید را ترک می‌کند و به آخرین خرید منچستریونایتد تبدیل خواهد شد. توافقات انجام شده، البته هیچ کدام از دو باشگاه هنوز به صورت رسمی تایید نکرده‌اند ولی او امروز به منچستر سفر می‌کند و پس از گذراندن تست‌های پزشکی، قرارداد جدیدی ثبت خواهد کرد.

این گران ترین فروش تاریخ باشگاه رئال مادرید خواهد بود. همچنین گران ترین فروش تاریخ اسپانیا. رئال برای کریستیانو رونالدو، 96 میلیون یورو به منچستریونایتد پرداخت کرد و حالا برای دی ماریا، 90 میلیون یورو دریافت می‌کند.

این ترنسفر بدین شرح است: \" رئال 75 میلیون یورو دریافت می‌کند- دقیقا به اندازه رقم انتقال خامس رودریگس به مادرید- و 15 میلیون یورو نیز در صورت قهرمانی منچستر و ... به رئال پرداخت خواهد شد. رکورد قبلی متعلق به آرسنال بود، آنها 50 میلیون یورو برای مسوت اوزیل پرداخت کردند.

دی ماریا همچنین حقوقی دو برابر رئال یعنی 8 میلیون یورو دریافت خواهد کرد و البته تمام حقوق 5 سالش را یک جا می‌گیرد یعنی 40میلیون یورو. یک حقوق کهکشانی برای بهترین بازیکن فینال لیسبون که البته امسال در تیمی توپ می‌زند که در رقابت‌های اروپایی حضور ندارد.

کارلوس کارپیو

مارکا

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-25 13:36:02
نظر دهید
۳ نظر
امیرحسین
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۷
هورااا دی ماریا به اولترافورد خوش آمدی
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۷
منچستر یک خرید رئالی از رئال انجام داد.کجاست فرگوسن تا ببینه این روزا رو.قطعا دیماریا بازیکن خوبی هست ولی نه دیگه 90 میلیون یورو.مگه یونایتدم شده رئال و سیتی و پارسین ژرمن که هر بازیکنی رو به هر قیمتی میخرن.
mahdiutd
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۸
با اینکه به شدت بهش نیاز داشتیم ولی واقعا ۷۵ + ۱۵میلیون یورو زیادیشه...!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر