فهرست
کیلینی: مهار هری کین غیرممکن است
کیلینی: مهار هری کین غیرممکن است

کیلینی: مهار هری کین غیرممکن است

آی‌اسپورت- جورجیو کیه‌لینی مدافع یووه پیش از بازی با تاتنهام از سختی مهار هری کین آماده و هدف یووه در این مسابقه گفت. خبرنگاران در شروع کنفرانس از کیلینی درباره اولین بازی ملی هری کین مقابل ایتالیا و تکل خش کیلینی سوال کردند که او را مصدوم کرد: «من این تکل را خیلی به یاد ندارم، اما به یاد دارم که آن مسابقه در تورین انجام شد. او قطعا یک مهاجم عالی است، اما آن تکل عمدی نبوده است و هدف زدن کین نبوده است. به نظر من او در حال حاضر یکی از بهترین مهاجمان جهان است و بازیکنی است که مورد توجه مردم قرار گرفته و مردم زیاد از او صحبت می کنند. من توانستم او را به درستی قضاوت کنم زیرا در آن بازی من او را به عنوان یک مهاجم بزرگ در نظر گرفتم و حالا او تبدیل به یک بازیکن برتر بین المللی شده است.»

 مهار هری کین: من خیلی متکبر نیستم و فکر می‌کنم که مهار هری کین به تنهایی و فقط به وسیله من تقریبا غیرممکن است. من این امیدواری را دارم که یوونتوس می‌تواند تاتنهام را متوقف کند. درگیری‌های یک‌به‌یک مهم هستند اما تمام تیم‌ها باید بهترین کار را برای محدود کردن هری کین انجام دهند. ما نباید فکر کنیم که تاتنهام فقط هری کین است چون آنها یک تیم کامل هستند. فردا یک بازی بسیار سخت خواهد بود، این دور حذفی است و ما نمی‌توانیم بیش از این برای بازی صبر کنیم.

 اولویت یووه: اولویت ما این است که در پایان بازی فردا کلین‌شیت کرده باشیم اما این امر آسان نخواهد بود زیرا این تیم گل‌های زیادی به ثمر رسانده و مهاجمان قدرتمند زیادی را در اختیار دارد. بنابراین سعی خواهیم کرد آنها را به صورت تیمی به بهترین نحو متوقف کنیم. ما ممکن است در دوئل‌های نفر به نفر پیروز شویم اما تیم چیزی است که ما را قادر به پیشرفت بزرگ می‌کند، تا در مسابقات زیادی بازی کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. هرچه فضای کمتری به آنها بدهیم بهتر خواهد بود. آنها دارای ویزگی‌های مختلفی هستند، ما این بازیکنان را می‌شناسیم، برخی از آنها را دیده‌ایم و در مقابل تعدادی از آنها بازی کرده ایم. آنها به صورت شانسی و اتفاقی به اینجا نرسیده‌اند، بازی فصل گذشته آنها مقابل چلسی و کسب نتیجه‌ای عالی در آن بازی را به یاد می‌آورم. آنها در حال رشد و پیشرفت زیادی هستند. فردا ما می‌خواهیم بهترین عملکردمان را با احترام و فروتنی زیاد به نمایش بگذاریم. امیدوارم ماه می در کیف و فینال لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم.

۱    
آی اسپورت
2018-02-13 12:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر