فهرست
دوایت یورک: دی ماریا به پیشرفت ماتا کمک خواهد کرد
دوایت یورک: دی ماریا به پیشرفت ماتا کمک خواهد کرد

دوایت یورک: دی ماریا به پیشرفت ماتا کمک خواهد کرد

آی اسپورت- دوایت یورک، مهاجم سابق منچستریونایتد معتقد است که حضور آنخل دی ماریا می‌تواند باعث شود تا ماتا بهترین بازیهایش را برای یونایتد انجام دهد.

حضور آنخل دی‌ماریا، ستاره رئال مادرید در منچستریونایتد با رقم 64 میلیون پوند، ممکن است فشارها را بر خوان ماتا بیشتر کند. ماتا عقب تر از فن پرسی و رونی بازی می‌کند و این دقیقا پست دی ماریاست.

ولی مهاجم سابق یونایتد معتقد است که ماتا که در بازی روز گذشته یونایتد نیز گلزنی کرد، با حضور دی ماریا  باید تلاش بیشتری انجام دهد.

او گفت : \" ماتا از بازی خارج شده بود و به اندازه کافی خوب کار نکرد. فکر می‌کنم او باید تلاش بیشتری کند و کارهایی انجام دهد که یونایتد برای آنها او را خریده بود. باید مهاجمان را تغذیه کند و فکر می‌کنم دی ماریا به او کمک خواهد کرد. منچستریونایتد به یک تیم متوسط تبدیل شده که توپ را در عرض به حرکت در می‌آورد و آسان ترین پاس را انتخاب می‌کنند و به همین دلیل، بازی آنها قابل پیش بینی است. ولی دی‌ماریا به خوبی دریبل می‌زند و توپ را 20 متر به حرکت در می‌آورد و برای ماتا فضا ایجاد می‌کند.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-25 14:40:28
نظر دهید
۱ نظر
امیرحسین
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۲
با اینکه از رئال بدم میاد ولی همیشه از بازی دی ماریا لذت می بردم.واقعا خوشحالم که به یونایتد میاد.منچستر بیشتر قدرشو می دونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر