فهرست
کنایه ویسی؛ مردم باهوشند، داد و هوار نیاز نیست
کنایه ویسی؛ مردم باهوشند، داد و هوار نیاز نیست

کنایه ویسی؛ مردم باهوشند، داد و هوار نیاز نیست

آی‌اسپورت- سرمربی سپاهان بعد از بازی امروز و تساوی خانگی برابر نفت آبادان در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد نظرش درباره کیفیت داوری گفت:« بعضی از مربیان با داد و فریاد کردن و وارد شدن به زمین مسابقه سعی می‌کنند داور را تحت تأثیر قرار دهند، اما من همیشه کنار خط آرام هستم و اعتراضی نمی‌کنم. مردم ما باهوش هستند و وقتی ما خوب بازی می‌کنیم متوجه می‌شوند.»

به نظر می‌رسد این صحبت‌های ویسی اشاره مستقیمی به رفتارهای علی دایی در دیدار نیمه نهایی جام حذفی دارد. علی دایی، سرمربی نفت تهران در دیدار برابر سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی، بعد از اعلام پنالتی به سود زردپوشان از بازیکنان خود خواست که زمین مسابقه را ترک کنند و در ادامه هم تاخیری چند دقیقه‌ای در برگزاری مسابقه ایجاد کرد؛ البته خود علی دایی به هیچ وجه قصدش برای بیرون کشیدن تیم را نپذیرفت. امروز هم در بازی سیاه جامگان و فولادخوزستان در اهواز بعد از تصمیم داور برای اعلام پنالتی به سود فولاد، خداداد عزیزی قصد بیرون کشیدن بازیکنانش را داشت که با تجدیدنظر تیم داوری در اعلام پنالتی، مشهدی‌ها به بازی برگشتند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-29 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
a
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۰۹
درسته آقای ویسی مردم خیلی باهوشند ولی فکر کنم شما یکم حافظه تون ضعیف شده!!! سال 90 بازی صبا-تراکتور همین روش برگشت پنالتی!!!! آب هویج برای حافظه خوبه! تا پای تیمای آذربایجانی درمیان باشه خبری درز نمیکنه ولی...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر