فهرست
گزارش روز:دایی و کریم هیچ کدام یکدیگر را نمی خواهند/انصاری فرد تیم دسته دومی آلمان را به پرسپولیس ترجیح می دهد
گزارش روز:دایی و کریم هیچ کدام یکدیگر را نمی خواهند/انصاری فرد تیم دسته دومی آلمان را به پرسپولیس ترجیح می دهد

گزارش روز:دایی و کریم هیچ کدام یکدیگر را نمی خواهند/انصاری فرد تیم دسته دومی آلمان را به پرسپولیس ترجیح می دهد

آی اسپورت – علی دایی دیروز از کریم انصاری فرد تعریف و تمجید کرد اما صراحتا گفت فعلا برنامه ای برای جذب این بازیکن ندارد و باید ببیند لیست تیم او اجازه مذاکره و جذب  کریم را  خواهد داد.
اما نکته اینجاست که  با وجود تظاهر طرفین به رابطه خوب با هم  و تعریف و تمجید از یکدیگر ، بین دایی و انصاری فرد صمیمیتی دیده نمی شود. ماجراهای دایی و انصاری فرد در پرسپولیس هنوز از یاد هواداران این تیم نرفته است.هر چند  دایی خودش کریم را از اردبیل به سایپا آورد و به فوتبال ایران معرفی کرد اما  بعد از اینکه در دوره اول حضورش در پرسپولیس سایپا برای رضایتنامه این بازیکن 500 میلیون تومان خواست  و کاشانی راضی به پرداخت این پول هم شد( که در نهایت این انتقال عملی نشد)، وقتی برای دومین بار سرمربی پرسپولیس شد  و  این بار شرایط پیوستن کریم مهیا بود  باز هم او را نخواست تا کریم سر از تراکتورسازی تبریز در آورد.
امسال و در فصل نقل و انتقالات باز هم صحبت از جذب کریم انصاری فرد از سو پرسپولیس  و بازگشت او مطرح شد و حتی بحث عدذرخواهی کریم انصاری فرد و پیغام و پسغام بین او و دایی به خاطر سوء تفاهم هایی که بین شان ایجاد شده بود  به میان آمد اما دایی بار هم کریم را نخواست و رضا نوروزی را به او ترجیح داد.
با این حال این دو نفر در جشن بهترین های لیگ قبلی با هم روبرو شدند و آقای گل جهان به روی سن فرا خوانده شد تا جایزه آقای گل لیگ سیزدهم را به او بدهد اما در همان ر هم مشخص بود صمیمیتی بین این دو نفر وجود ندارد و یک روبوسی و تبریک سرد حاکی از فاصله عمیق بین دو نفر بود.
دایی دیروز در کنفرانس قبل از بازی با پدیده اعلام کرد سه مهاجم نوک( طارمی،عباس زاده و هادی نوروزی) را در اختیار دارد و  باید ببیند شرایط لیست او چگونه است اما مگر می شود سرمربی پرسپولیس از لیست تیمش و جاهای خالی خبر نداشته باشد و این مساله را به بعد موکول کند و به نوعی جواب دادن به این مساله را به تعویق بیاندازد؟آیا مساله خارج کردن نورزوی از لیست اینقدر سکرت است که دایی فعلا نمی تواند آن را مطرح کند و بگوید می توان در این شرایطدنبال کریم انصاری فرد رفت و با او به صورت جدی مذاکره؟آیا دایی نمی تواند بگوید با خارج کردن رضا نوروزی از لیست دو جای خالی در لیست خواهد داشت ودر این صورت می توانیم یک هافبک طراح خارجی و مثلا کریم انصاری فرد را برای خط حمله جذب کنیم؟
البته به نظر می رسد  این بی علاقگی نسبت به همکاری دوباره بین دایی و انصاری فرد کاملا دو طرفه است یعنی همان قدر که دایی تمایلی به حضور کریم در تیش ندارد ،انصاری فرد هم نمی خواهد به پرسپولیس بیاید و این را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به اطرافیان خود و بازیکنان پرسپولیس گفته است.
کریم انصاری فرد  بعد از حضور در اسپانیا در حال حاضر در آلمان بسر می برد و از طریق فاضلی مدیر برنامه های مشترکش با نکونام و شجاعی دنبال تیم می  گردد و البته می داند که 5 روز دیگر بیشتر وقت ندارد.به هر حال در حال حاضر مهمترین پیشنهادهای فعلی برای کریم انصاری فرد از یک دسته دومی در آلمان و یک تیم دسته دومی در اسپانیاست که هر دو تیم پول بسیار کمی بابت قرارداد به آقای گل ایران خواهند داد اما ظاهرا انصاری فرد حاضر است با این ارقام کم بالاخره در اروپا قرارداد بببندد اما به پرسپولیس و لیگ برتر ایران برنگردد.
  ۴  
آی اسپورت
2014-08-25 17:03:40
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۷
بششین بابا ای اسپورت
خراب مورینیو
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۹
بازگشت به لنگ یعنی نابودی فوتبالش
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۴
ببند استفراغ
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۸
دمش گرم کمتر بگیره پیشرفت کنه!چقدر بدبختیم که به همچین طرز فکری تیکه می ندازیم و با مسخرگی می نویسیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر