فهرست
فخرالدینی: صدرنشینی الان مهم نیست/ صحبت درباره قهرمانی زود است
فخرالدینی: صدرنشینی الان مهم نیست/ صحبت درباره قهرمانی زود است

فخرالدینی: صدرنشینی الان مهم نیست/ صحبت درباره قهرمانی زود است

آی اسپورت- میلاد فخرالدینی یکی از مدافعان تیم فوتبال استقلال ابراز خوشحالی می کند که تیمش توانسته به صدر جدول رسیده است او خاطرنشان می کند که باید این روند رو به رشد را ادامه دهند تا در نهایت آخر فصل صدرنشین لیگ برتر شوند.

عملکرد استقلال را چطور ارزیابی می کنی؟

ما در دو نیمه بسیار عالی ظاهر شدیم. خدا را شکر می کنم توانستیم بازی خیلی خوبی انجام دهیم و سه امتیاز حساس را بگیریم. ما در نیمه اول یک گل زودهنگام به ثمر رساندیم و توانستیم بر بازی مسلط شده و در ادامه یک گل دیگر به ثمر برسانیم.

از اینکه صدرنشین شده اید خوشحالید و آیا این روند در طی فصل ادامه پیدا خواهد کرد؟

خدا را شکر توانستیم به آنچه که مستحقش بودیم برسیم. البته الان صدرنشینی خیلی مهم نیست فقط ما باید بتوانیم همین روند رو به رشد خود را ادامه دهیم.

فکر می کنی چقدر شانس قهرمانی دارید؟

صبحت از قهرمانی هنوز زودت است البته ما نیز یکی از شانس های قهرمانی به شمار می رویم و تلاش می کنیم در آخر فصل این عنوان را کسب کنیم. تا الان امتیازات خوبی کسب کردیم و باید این روند را ادامه دهیم.

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-25 16:52:42
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۳
بازی این هفته با گسترش ، بازی سختی هست سال پیش در ورزشگاه آزادی این تیم بسیار دونده و جنگنده بازی میکرد و توانست از استقلال مساوی بگیره
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۵
تو میتونی به تیم ملی دعوت بشی ولی باید از اینی که هستی بهتر باشی میلاد جان ! بازی با گسترش بازی آسونی نخواهد بود قطعاً مثل سایپا تا لحظه آخر میجنگن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر