فهرست
کریمیان: از گلزنی برای استقلال خوشحالم
کریمیان: از گلزنی برای استقلال خوشحالم

کریمیان: از گلزنی برای استقلال خوشحالم

آی اسپورت ـ مهدی کریمیان که در بعد از 4 هفته نیمکت نشینی بالاخره در بازی مقابل پیکان در ترکیب ثابت تیمش حضور پیدا کرد و اولین گلش در رقابت های لیگ برتر را به هواداران این تیم تقدیم می کند. او در خصوص حضورش در این بازی ها و مسائل مختلف با خبرنگار آی اسپورت گفت و گو می کند که مصاحبه او را در زیر می خوانید:

مهدی کریمیان ابتدا در خصوص بازی مقابل پیکان می گوید: بازی خیلی خوبی مقابل پیکان انجام دادیم. تیم پیکان هم خوب بازی کرد. آنها هم به دنبال امتیاز بودند و همین مسئله باعث شد که نتوانند به ما گل بزنند.

او در ادامه می گوید: تیم پیکان هم در دیدار مقابل ما خوب ظاهر شد. می دانستم آنها در این فصل دچار بدشانسی شده اند ولی فکر می کنم در ادامه با حضور بازیکنان باتجربه اش و ابراهیم زاده نتایج خوبی کسب کنند.

هافبک استقلال درباره حضورش در ترکیب اصلی خاطرنشان کرد: من از انگیزه بالایی برای حضور در ترکیب استقلال برخوردار بودم. من در هفته های گذشته دیر به تیم اضافه شده بودم و کمی نیاز به زمان داشتم تا بتوانم خود را به شرایط ایده آل برسانم.

کریمیان گفت: همین که توانستم برای استقلال گلزنی کنم، خوشحالم. این گلم را به هواداران استقلال تقدیم می کنم چون آنها روز گذشته خیلی خوب از ما حمایت کردند. آنها نشان دادند احترام به بازیکنان را به خوبی درک می کنند و ما باید از آنها تشکر کنیم. خدا را شکر صدرنشین رقابت ها شدیم البته مهم این است که بتوانیم آن را حفظ کرده و در پایان عنوان خوبی کسب کنیم.

کریمیان در پایان گفت: امیدوارم هواداران در دیدار بعدی ما مقابل گسترش فولاد هم به ورزشگاه بیایند و تیم محبوبشان را تشویق کنند. گسترش در بازی قبلی مقابل نفت مسجدسلیمان بازی را تساوی کرده و در در دیدار مقابل ما با انگیزه بالایی حاضر خواهد شد و هم تلاش می کنیم این تیم را نیز شکست دهیم.

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-25 17:03:54
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۱
باید به فکر بازی با گسترش باشند و از خواب این برد بیدار شوند امیدوارم رفتار بازیکنان استقلال حرفه ای باشه
سید استقلالی سرباز ژنرال
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۱
داداش مهدی عا لیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر