فهرست
طلسم ۹ ساله پرسپولیس در فولادشهر می‌شکند؟
طلسم ۹ ساله پرسپولیس در فولادشهر می‌شکند؟

طلسم ۹ ساله پرسپولیس در فولادشهر می‌شکند؟

آی اسپورت - در یکی از دیدارهای حساس هفته سیزدهم لیگ برتر تیم های ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران به میزبانی تیم تحت هدایت علیرضا منصوریان رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند. تقابل منصوریان و پرسپولیس با توجه به سابقه استقلالی سرمربی ذوب آهن می تواند جذابیت های خاصی داشته باشد. از این رو ذوبی ها برای اینکه از شرایط نامتعارف خود در پایین جدول فاصله بگیرند نیاز به کسب امتیاز از مصاف با سرخپوشان پایتخت دارد. البته که جایگاه گابریل کالدرون هم در پرسپولیس مستحکم نیست و خوب می داند که باید در این بازی نتیجه مطلوبی به دست آورد.

در چنین شرایطی اما یک آمار عجیب درباره بازی ذوب آهن و پرسپولیس در فولاد شهر وجود دارد. شاید جالب باشد که بدانید سرخپوشان پایتخت نزدیک به ۹سال است در فولادشهر به برد نرسیده اند. آخرین بار پرسپولیس روز ۲۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۰ با هدایت علی دایی و با گل های وحید هاشمیان، امیرحسین فشنگچی و محمد نوری موفق شد ذوب آهن را در فولادشهر شکست بدهد و حالا دقیقا 8 سال و 7 ماه از آن بازی می گذرد.

پرسپولیس حتی در دوران اوج خود با برانکو ایوانکوویچ نیز نتوانست ذوب آهن را در خانه مغلوب کند و به نوعی می توان گفت کالدرون و شاگردانش یک هدف بزرگ را برای شکستن طلسم 9 ساله در سر می پرورانند. گفتنی است؛ دیدار ذوب آهن و پرسپولیس ساعت  ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2019-12-02 13:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر