فهرست
جمله خطرناک آقای وزیر برای کفاشیان: اشتباه کنی، عوضت می کنیم!/ ادامه مخالفت گودرزی با تمدید کی روش
جمله خطرناک آقای وزیر برای کفاشیان: اشتباه کنی، عوضت می کنیم!/ ادامه مخالفت گودرزی با تمدید کی روش

جمله خطرناک آقای وزیر برای کفاشیان: اشتباه کنی، عوضت می کنیم!/ ادامه مخالفت گودرزی با تمدید کی روش

آی اسپورت - واکنش های این روزهای گودرزی به داستان تمدید قرارداد کی روش، نشان می دهد موضع وزارت ورزش در مورد امضای قرارداد جدید با این مربی چندان مثبت نیست و این نهاد، ترجیح می دهد با مربی ارزان قیمت تری به کار خود ادامه دهد. گودرزی که با صحبت های روز گذشته اش در مورد کی روش، بی تمایلی وزارت به حفظ او را علنی کرده بود، حالا در جریان سفر به استان اصفهان، رئیس فدراسیون فوتبال را با یک تهدید مواجه کرده است. آقای وزیر در ارتباط با قرارداد تازه کی روش به روسای هیات های ورزشی اصفهان گفته است:« ربی هر رشته‌ای هم که باشد، باید تابع قوانین فدراسیون باشد؛ رئیس فدارسیون اسکواش، اسکیت،هاکی و کشتی با کی‌روش فرقی نمی‌کند و در صورتی که رئیس فدراسیون فوتبال نیز اشتباه داشته باشد مجمع را برگزار و رئیس را عوض می‌کنیم.


اینکه شخص وزیر ورزش علاقه ای به فوتبال ندارد، پیش از این بارها عیان شده است اما طبعا صحبت های تازه او در صورت رسیدن به فیفا می تواند برای فوتبال ایران بسیار خطرناک باشد. این مجموعه به شدت مخالف دحالت های نهادهای دولتی در فوتبال است و حالا به نظر می رسد ریش و قیچی در پرونده تمدید با کی روش، کاملا در دستان وزارت ورزش قرار دارد. قیچی ای که البته بیشتر برای فسخ کردن آمادگی دارد تا وصل کردن!

 

 

  ۸  
آی اسپورت
2014-08-25 18:37:31
نظر دهید

۸ نظر
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۲
بهتر که قط کنن
ارشیا
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۱
علی آبادی دوم !!!
فرزاد
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۷
همه مردم و اغلب کارشناسان به جز دلالانی مثل قلعه نوعی و فکری ودرخشان می حوان که کی روش بمونه ولی آقای وزیر دنبال مربی وطنیi که نتایجش در تاریخ عیانه و این یعنی دموکراسی به شیوه وطنی
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۰
گودرزی تا قلعه نوعیو سرمربی نکنه کوتاه نمیاد
مجید
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۳۰
از بد روزگاراست که بی هوش ترین وزیرکابینه نصیب ورزش شد. اگر او را با دیگر وزرا باهوش و کارکشته مقایسه کنی مثل کاریکاتوری میماند که دماغش خیلی بزرگ است که به صورت نمیخورد ته دلش میداند این لباس وزارت که پوشیده به تنش گشاد است و اینگونه سوتی دادنها مختص همین آدمهاست مثل اون یکی که قطعنامه ها را ورق پاره میخواند این یکی هم معلوم است از نامه نوشتن های جریان ساز کانون مربیان تاثیر پذیرفته وزیر وقتی صحبت میکند گویی سمسار سر خیابان است که سخن میگه بی هدف و معمولا بی اطلاع از وقایع حوزه تحت اختیارش!
سعید
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۰
صد رحمت به علی آبادی و عباسی! این دولت هم فقط حرف میزنه وگرنه نظر مردن اصلا براشون مهم نیست! آشغالتر از این گودرزی خودشه!!
دو کلمه حرف حساب
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۲
آخه یکی نیست به این احمقهای پرادعا بگه شما برای تیمهای ملی چه امکاناتی آماده میکنید که انتظار شق القمر دارید؟؟ با این لیگ و فدراسیون و مربیان داخلی کیروش شاهکار کرده شاهکار! میفهمید؟؟
4444
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۳
فقط لنگیها از وزیر بدشون میاد و بد میگن.اونم دلیلش اینه که دیگه وزیر نمیزاره از بیت المال حیف و میل کنند.سالهای سال رییس فدراسیون لونگی بوده و رییس سازمان تربیت بدنی لنگی بوده و خدا میدونه چقدر از بیت المال توسط باشگاه لونگ حیف و میل شده..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر