فهرست
بالوتلی: می خواهم با لیورپول قهرمان چمپیونزلیگ شوم
بالوتلی: می خواهم با لیورپول قهرمان چمپیونزلیگ شوم

بالوتلی: می خواهم با لیورپول قهرمان چمپیونزلیگ شوم

آی اسپورت- ماریو بالوتلی، مهاجم جدید لیورپول، امیدوار است که بتواند با تیم جدیدش، قهرمان چمپیونزلیگ شود.

این ستاره ایتالیایی که یک بار با اینتر قهرمانی در چمپیونزلیگ را تجربه کرده است، ساعتی پیش به طور رسمی به لیورپول پیوست و اکنون می خواهد با باشگاه مرسی سایدی هم قهرمانی در این رقابت ها را تجربه کند.

او به سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:\" من همیشه یک جام را با هدف قهرمانی در آن آغاز می کنم. باید ببینیم چه رخ خواهد داد. مطمئنم دوست دارم بار دیگر قهرمان چمپیونزلیگ شوم زیرا قهرمانی در چمپیونزلیگ با اینتر، کاملا به من تعلق نداشت؛ من فقط در آن تیم حضور داشتم. من می خواهم با لیورپول قهرمانی در این رقابت ها را تجربه کنم.\"

سوپر ماریو همچنین از ترک لیگ برتر و بازگشت به سری آ ابراز تاسف کرد و گفت:\" خوشحالم که برگشتم زیرا ترک لیگ برتر اشتباه بود. می خواستم به ایتالیا بروم اما فهمیدم که این تصمیم اشتباه بود. فوتبال انگلیس اساسا بهتر است. فوتبال انگلیس زیباست.\"

بالوتلی که در سال 2011، در دیدار منچسترسیتی مقابل لیورپول در آنفیلد، از بازی اخراج شد، اعلام کرد که خوشحال است که می تواند اکنون قهرمان هواداران لیورپول باشد.

\" انتظار نداشتم که با استقبال گرمی از سوی هواداارن لیورپول روبرو شوم زیرا من بارها مقابل آنها بازی کردم. هر بار که مقابل آنها بازی کردم، هواداران با من رفتار خوبی نداشتند و این طبیعی است؛ فوتبال همین است.

اما اکنون برای لیورپول بازی می کنم و می توانم ببینم که از نظر من انتظار دارند. آنها خیلی خوشحال هستند و این من هم را هم خوشحال می کند. لیورپول یکی از بهترین های انگلیس است و فوتبال خوبی بازی می کنند و من هم به این خاطر به اینجا آمدم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-25 21:26:51
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۱
اول قهرمان لیگی چیزی شو،چمپیونزلیگ پیش کش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر