فهرست
راجرز: می توانم بهترین بازی ها را از بالوتلی بگیرم
راجرز: می توانم بهترین بازی ها را از بالوتلی بگیرم

راجرز: می توانم بهترین بازی ها را از بالوتلی بگیرم

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، معتقد است که می تواند بهترین بازی ها را از ماریو بالوتلی، مهاجم جدید تیمش، بگیرد.

سوپرماریو که امروز به طور رسمی به قرمزهای مرسی سایدی پیوست، در طول دوران حرفه ای اش بارها به دلیل حاشیه هایش دردسرساز شده است. اما راجرز مطمئن است که می تواند از پتانسیل این مهاحم دردسرساز به طور کامل استفاده کند.

او به خبرنگاران گفت:\" معتقدم ما زیرساخت ها، فرهنگ و محیط لازم برای گرفتن بهترین بازی ها را از او داریم و می توانیم او را به پتانسیل واقعی اش برسانیم. ما گروه قوی ای داریم، به سختی کار می کنیم و او می تواند از این شرایط بهره ببرد.

من منتظرم را تا با او کار کنیم و به او کمک کنم تا چیزهای بیشتری یاد بگیرد. من مطمئنم که هواداران کاری خواهند کرد که او احساس می کند استقبال خوبی شده است. این انتقال ارزش زیادی برای این باشگاه دارد و فکر می کنم که ما انتقال هوشمندانه ای انجام دادیم. ما در توانایی های ماریو تردیدی نداریم. او استعدادی در کلاس جهانی است و علی رغم سن پایینش، تجربه زیادی دارد. او در لیگ برتر، در ایتالیا، لیگ قهرمانان و در تیم ملی ایتالیا گلزنی کرده است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-25 21:53:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر