فهرست
تشکر باشگاه میلان از ماریو بالوتلی
تشکر باشگاه میلان از ماریو بالوتلی

تشکر باشگاه میلان از ماریو بالوتلی

آی اسپورت- بعد از رسمی شدن انتقال ماریو بالوتلی به لیورپول، باشگاه میلان از این ملی پوش ایتالیایی به دلیل لحظات به یادمدنی اش در سن سیرو، تشکر کرد.

بالوتلی که در ژانویه 2013 از منچسترسیتی به میلان پیوست و تنها بعد از 18 ماه، با انتقالی 20 میلیون یورویی راهی لیورپول شد. او در ماه های ابتدایی حضور در سن سیرو نمایش های خوبی داشت اما در دومین فصل حضور در این باشگاه، نمایش های پر فراز و نشیبش و همچنین حاشیه هایی که داشت، باعث شد تا میلانی ها تصمیم به فروش او بگیرند.

در بیانیه ای که در سایت اختصاصی باشگاه میلان منتشر شده، گفت:\" ما با هم خوب کار کردیم، ماریو. ما از اینکه تو را در تیم مان داشتیم، خیلی خوشحال بودیم و به همین دلیل، از تو خداحافظی و تشکر می کنیم. در یک سال و نیم، تو به دستاوردهای زیادی رسیدی. تو در صعود ما در لیگ قهرمانان در سال 2013 بسیار موثر بودی و فکر گذشته هم بهترین مهاجم ما بودی. این چیزی است که میلان در مورد ما فکر می کند و این شانس ماست که می توانیم این موضوع را به طور علنی بیان کنیم.

متشکریم از او به خاطر همه چیز و برای همه کارهایی که برای باشگاه انجام دادی. برای تو در ماجراجویی جدید حرفه ای ات، بهترین ها را آرزو می کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-25 22:21:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر