فهرست
دایی: سکوها خط می گیرند/ پیشکوستان رزومه شان را رو کنند
دایی: سکوها خط می گیرند/ پیشکوستان رزومه شان را رو کنند

دایی: سکوها خط می گیرند/ پیشکوستان رزومه شان را رو کنند


آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، بعد توقف خانگی برابر پدیده، سکوهای معترض به تیم را به خط گرفتن متهم کرد. او همچنین بدشانسی را عامل اصلی ناکامی دوباره تیمش دانست.


بازی را چطور دیدید؟

فکر می‌کنم بازی بدی را تماشاگران ندیدند. نیمه اول پدیده خیلی خوب بازی کرد و متاسفانه گل بدی خوردیم که نمی‌دانیم اسمش را چه بگذارم. در نیمه دوم فشاری روی تیم ما آمد چه از طرف سکوها و چه از مسایل دیگر ولی به بازیکنانم تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام دادند و پدیده را در زمین خود نگه داشتند.

تیم مقابل در این بازی چطور بود؟

 آنها در نیمه اول خوب بازی کردند ولی فکر می‌کنم حق ما در این بازی برد بود و دیدید که از دو قدمی توپ را به تیرک عمودی کوبیدیم و در بازی قبل هم همین اتفاف افتاد با همت بچه و کمک خدا همه چیز را درست می‌کنیم اما از هواداران خواهش می‌کنم خود را کنترل کنند زیرا بازی 90 دقیقه است.  

بالاخره سکوها به عملکرد این فصل تیم شما اعتراض کردند.

 بدون شک سالیان سال است که سکوهای ما دچار مشکل است و متاسفانه برخی عزیزان خط می‌گیرند و فکر می‌کنم مدیریت باشگاه به این مسئله ورود کرده و آن را ساماندهی کند. لیدری که باهزینه باشگاه به شهرستان می‌آید فقط باید تیم را تشویق کند و وظیفه دیگری ندارد. اگر همه ما در یک راستا گام برنداریم پرسپولیس ضربه می‌خورد و در ادامه مردم ضربه می‌خورند

اما همه تشویق کننده ها لیدر نبودند.

  1. مردم خیلی باهوش هستند اما یک سری قشر جوان فوری احساساتی می‌شوند و برخی پیشکسوتان هم همین طوری نظر می‌دهند. کاش آنها رزومه مربیگری خود را رو کنند. همین بازی 4 مصدوم و 5 محروم داشتم وقتی این بازیکنان را در اختیار ندارم کار دیگری نمی‌توانم انجام بدهم.گلی به غیرت بازیکنانم که در نیمه دوم فشار زیادی به حریف آوردند.
  2.  

مرزبان به این نکته اشاره کرده که پرسپولیس موفق شد. نظر شما چیست؟

این لطف مرزبان است، چون او در پرسپولیس منافعی ندارد که بخواهد حرفی بزند. من کاری به این مسایل ندارم و می‌دانید چند سال پیش هم با قهرمانی جام حذفی از این تیم رفتم و خودم را چسبیده به این تیم نمی‌دانم اگر انتقاد درستی از من شود قبول می‌کنم. لطفا حرفی بزنند به من که از آن استفاده کنم وگرنه تخریب کار سختی نیست شاید انسان سال‌ها بدود ولی یک دوست خوب هم پیدا نکند. -:

 

چرا تیم شما دوباره درگیر این حواشی شده است؟

برخی آقایان که نمی‌خواهم اسمی از آنها بیاورم بخه اطر مسایل فنی تیم را می‌کوبند اما آیا از مسایل درون تیم خبر دارند؟ مثلا تلویزیون می‌گوید گران‌ترین مربی لیگ یا بازیکن میلیاردی اما شما می‌دانید من و بازیکنان فصل گذشته تا امروز یک ریال هم نگرفته‌ایم و حتی 30 درصد مبالغ فصل گذشته را هم برخی نگرفته‌اند. آیا تا به حال بازیکنان ما چیزی گرفته‌اند که اینگونه به انها حمله می شود؟! وقتی برای ما بودجه گذاشتند و به سختی می‌توانم بازیکن بگیرم چه کاری باید بکنم، در حالی که خیلی تیم‌ها راحت منابع خود را تامین می‌کنند. از سویی دیگر تا حرف می زنم و جریمه و محروم می‌شوم کاری از دستم برنمی‌آید. خیلی مسایل از دستم خارج است با وجود همه این مسایل می‌توانستیم برنده شویم و هر امتیازی از دست داده‌ایم خودمان اشتباه کرده‌ایم مثلا در دفع توپ دچار مشکل بودیم و مقداری هم بدشانسی آوردیم و با توکل به خدا مسایل را حل می‌کنیم

شما هزینه زیادی کرده اید اما عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات نداشته اید. چرا؟

 

نظر شما برایم قابل احترام است اما اینکه در حرف‌هایتان اشاره کردید ما هزینه زیادی برای تیم کردیم را از کجا آوردید را نمی‌دانم؟ ما روی چند بازیکن تا دقیقه 90 حساب کردیم ولی وقتی نمی‌آید چه کار باید کرد. مثلا مهرداد پولادی با باشگاه قرارداد دارد و اسمش رد شده اما حالا که او نیامده آیا تقصیر علی دایی است؟من به شما حق می‌دهم که بگویید از جناح چپ و راست ضعف داریم حتی امروز در جناح راست بهتر بودیم. در جناح چپ مشکل داریم اما در همه دنیا مدافعان چپ هم گلزنی می‌کنند اما من حسین ماهینی را نداشتم و پولادی هم این رویه را در نظر گرفته چه کاری باید می‌کردم من علی عسگری، دغاغله، نوروزی و صادقیان و رضا نوروزی را هم نداشتم. به نظر شما اینها نفرات کمی هستند؟ اینها بازیکنانی هستند که به راحتی می‌توانند مدافعان روبه رو را دریبل کنند اما تیمم دستش بسته بود و با این رویه خوب بازی کردیم.

 

درباره احتمال جذب انصاری فرد و بازگشت پولادی صحبتی دارید؟

از وضعیت کریم انصاری فرد هیچ خبری ندارم اما شنیده ام مثل شما که پولادی با یک تیم قطری قراردا بسته است.

  1.  
  2. آیا صحت دارد که محسن خلیلی به پرسپولیس برمی گردد؟
  3. با او هیچ صحبتی نکرده ایم. .
  4.  
  5.  
  ۲۰  
آی اسپورت
2014-08-25 22:25:45
نظر دهید

۲۰ نظر
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۳۲
یک کلام : دایی حیا کن --- پرسپولیس رها کن
مجید
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۰
بعنوان دوستداراستقلال از هواداران پرسپولیس عزیز میخواهم مبادا رفتارشان یادآور آن مثل باشد که : رو شاخه نشسته بن می برید باشند . تجربه ثابت کرده در چنین مواقعی فشار نیاوردن به کادر فنی و بازیکنان بهترین گزینه باشد. چندین بار استقلال مشابه این شرایط را تجربه کرده است دوران مرحوم حجازی را بیاد بیاورید که آوردن فیروز کریمی هم دردی دعوا نکرد در چنین مواقعی بد خواهان تیم معمولا حملاتشان را زیادتر میکنند پس مواظب امثال مایلی کهن باشید ! ایمان داشته باشید با 2 برد پشت سرهم وضعیت 180 درجه به نفع پرسپولیس عوض میشود پس کمک کنید پرسپولیس ببرد وظیفه روزنامه همیشه خفته پرسپولیس است که سکوها را ارام کند پرسپولیس که تنها مال شما نیست ! پرسپولیس آن نیمه دیگر وجود ما استقلالی هاست. وظیفه تک تک هواداران و پیشکسوتاان دلسوز پرسپولیس در این شرایط حمایت ویا لااقل سکوت است یادتان باشد یه دونه دایی داریم پس همه کمک کنید!
شهریار(منتظر روزنامه پژمان راهبر)
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۰
سکوهای خالی معترض لطفا ساکت!
وحید
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۱۸
مرگ بر علی دایی
Faraz Khosravimanesh
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۳
آقای مجید شما به عنوان هوادار استقلال ، دوست داری علی لابی سر مربی تیم ما باشه تا از طرف پرسپولیس تیمت احساس خطر نکنه....آره داداش ما پرسپولیسیا خر نیستیم...
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۷
از کیسه کشهای دورو و منافق میخوام اینقدر از دایی حمایت نکنن.خیلی خوشحالین تیم پرسپولیس داره از هم میپاشه با این مربی نه؟
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۹
علی دایی : هواداران صبوری کنند....!
شعر : صبوری کن صبوری کن صبوری..................... برات لابی پخته پیتزا تنوری!
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۴۳
٢/٥ میلیار میگیره اونم از بیت المال واسه این بچه بازیا ، کوفتت بشه .. عمه ى منم میومد تو ٤ هفته دو بار مى برد
احسان
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۲
فقط یه سوال دارم. بازیکنای سپاهان و استقلال رو با پرسپولیس مقایسه کنید. تک به تک و به هر کدومشون یه نمره ای بدین. اون وقت ببینید پرسپولیس چه نمره ای میگیره و سایر تیم ها چه نمره ای. آقای دایی به جای این که تا آخر نیم فصل هواداران رو حرص بدی و بعد از این که کار از کار گذشت از تیم بری خودت استعفا بده.
آخه تیمت بازی نمیکنه، بازیکنای حریف پاس کاری میکنن و بازیکنای پرسپولیس فقط دنبال توپ میدون، مصدومای تیمت هم همه بازیکنای درجه 2 و 3 هستند که مصدومیت و حضورشون دردی از شما دوا نمیکنه. هرکی هم که بهت اعتراض کنه میگی خط گرفتن. آقای دایی اگر در 3 بازی بعد 9 امتیاز نگرفتی از پرسپولیس برو. جون مادرت از پرسپولیس برو.
پرسپولیس تو خط میانی فقط دو بازیکن خوب داره. یکی صادقیان که محرومه و دیگری محمد نوری که بازی ساز خوبیه ولی سرعتش پایینه به همین خاطر نیاز به یک مکمل داره. دفاع راست و بال راست و دفاع چپ و بال چپ هم نزدیک به فلجه.
حالا هی برو مهاجم بخر.
دایی همیشه پرسپولیس رو پاتوق بازیکنای درجه 2 و 3 میکنه که طبیعتا با اونا نتیجه نمیگره بعدش هم هر مربی که بیاد طبعات این خریدهای اشتباه رو باید تا سال ها بپذیره. بازیکنای خوب هم که به دلایل نا معلوم از علی دایی جدا میشوند. در کل 85 درصد بازیکنان فیکس پرسپولیس میتونن ذخیره های طلایی باشن که 20 دقیقه آخر به زمین بیان و تیم رو دگرگون کنن.
رضا
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۸
کارت به کارت کن استادشی که
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۵۹
خط می گیرن . از کی ؟
پرسپولیس قهرمان امید کل ایران
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۳۱
آقای دایی جون مادرت برو.میدونم بخاطر پولت نمیری میخوای هیات مدیره بیرونت کنند.باور کن اونا هم مثل تو به جیب مبارکشان فکر میکنند پس تو که ادعات میشه دلسوز پرسپولیس هستی این یکبار رو از پولت بگذر انشااله خدا روزیت روی جای دیگه ای میده.به خدا بری همه هوادرا دعات میکنند.جان بچه ات برو.تو رو قرآن برو.تو رو جان هر کی دوست داری برو.بخدا الان دارم از ته دل التماست میکنم.اصلا آقایان هیات مدیره یک کاری کنید تمام پول آقای دایی رو بدید از تیم بره.بخدا 3 امتیاز هم اندازه تمام پول آقای دایی بیشتر نفع داره.هر 3 امتیاز واسه تیم ما میافته 3 میلیارد.تا بیشتر ضرر نکردیم بزارید آقای دایی بره.
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۰۹
آخه علی دایی باید بیاد بگه سکوها خط گرفتن؟
شانس آوردیم بهش چیزی نگفتن
5هفتست فرصت د ادن
بازی به بازی بدتر

بیچاره حمید استیلی سرمربی بود تو بازی اول با اینکه پرسپولیس بهتر بازی میکرد علی دایی رو تشویق کردن از نیمه اولش
تا اینکه بازی مساوی شد

دقش آوردن
اون موقع کی خط میداد آقای دایی؟
پویان
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۰۱
مقصر اصلی رویانیان بود که قراردادترکمنچای با دایی بست دایی اگه به پرسپولیس ذره ای وابسته قلبی داشت از قراردادش مقداری کوتاه می امد او پولش را تا قطره اخرش می گیرد او تیم را نابود کرد ه و انتظار سکوت دارد بازی استقلال و فولاد و سپاهان و .. را می بینم حسرت می خورم دریغ از یک حرکت تکنیکی و فنی دریغ از یک گل روی حرکات و پاس های درست افسوس که باید بسوزیم وبسازیم و دق کنیم از دست دایی و عواملش
اسمان
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۲۷
اقای دایی یکبار در عمرت از پول بگذر وبه خاطر پرسپولیس استعفا بده بخدا زور نزن تو مربی نمیشی مگه بازیکنان پدیده از تیم شما بهتره ن بخدا ولی مربی داره
خراب مورینیو
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۴۴
او اون جایی که این جناب لابی بی حیا با این حرفهاش دنبال موندن توی تیم و رشد تیمش نیست .... پیشنهاد میکنم به مدیرعامل زرنگ اصفهانی پرسپولیس که به هیچ وجه دایی رو اخراج نکنه ... چون لابی جان ثابت کرده حتی ممکنه خاندانش رو نابود کنه ... از پولش نمیگذره !!!!!!! .. و ممکنه در صورت اخراج برای رسیدن به پولش از لوتار ماتئوس و بایرن مونیخ و کلا خارج و البته فیفا !!! ... هم خرج کنه .... با جمیع این جهات پیشنهادم اینه که به هیچ وجه لابی رو اخراج نکنه .... بذارید اینقدر فحش بخوره از تماشاگرای باغیرت تیمش که یه چیزم دستی بده و بره به شغل اصلیش که لباس فروشی و موتور سیکلت سازیه برسه !!!!! برای همیشه !!!!
خراب مورینیو
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۱
دایی جان .... شماله حساب بابک زنجانی رو گم کردی ؟؟؟؟ خودروهای وارداتی رویانیان ته کشیده ؟؟؟؟؟ تنباکو صاقلیان تموم شده ؟؟؟؟ .... آخه کجای دنیااااااااااااااااااااا این همه مربیش سختی میکشه ؟؟؟؟؟ ..... آخه کجای دنیا مربیش لباس بدن نماااااااااااااا میپوشه آدمو تحریک کنه ؟؟؟؟؟؟؟
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۷
پژمان راهبر این عددها چیه وسط مطلب؟ یک نفر هم قبل رو خط فرستادن مطلب رو ادیت نکرده؟
Nima
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۰
اون زمان که دایی سر طلایی سرور تاجیایی میگفتن خط نمیگرفتن حالا که کل
کل پرسپولیسیای دنیا نمیخوان باشی همه خط گرفتن
به قول خودت حرف زدن و تهمت زدن راحته
خدا به دادمون برسه با این جنگ قدرتی که تو این باشگاه خراب شده هست
چه گناهی کرده هوادار
اون تیمیم که پارسال به زور دوم کردید هرکی جای شما بود ۵ هفته قبل پایان لیگ قهرمانش میکرد
چه قدر یه آدم میتونه خرشانس باشه
سرمربی پرسپولیس باشی اینهمه پولم بگیری منتتم سر باشگاه باشه
این تیم یه شوک مثبت میخواد اونم فقظ با افشین قطبی یا آقا مصطفی دنیزلی به باشگاه داده میشه
که اینام خواب و خیاله
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
دایی وقتی بره قدرشو میدونن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر