فهرست
مرزبان: ای کاش منطقی تر بازی کنیم/ نتیجه برای ما مهم نیست
مرزبان: ای کاش منطقی تر بازی کنیم/ نتیجه برای ما مهم نیست

مرزبان: ای کاش منطقی تر بازی کنیم/ نتیجه برای ما مهم نیست

آی اسپورت - علیرضا مرزبان پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس، در نشست خبری از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرد. مرزبان و پدیده در شروع لیگ چهاردهم اولین تجربه لیگ برتری را به خوبی پشت سر می گذراند. 

از بازی تیم تان راضی بودید؟ 

: من از شرایط امتیازگیری تیمم راضی هستم، آن هم برای تیمی که تازه به لیگ برتر آمده و 9 بازیکن جدید در این فصل به ما اضافه شده است. ما نیاز داشتیم که این بازیکنان را با یکدیگر هماهنگ کنیم.

شما امروز 3 امتیاز را با یک امتیاز عوض کردید.

 باید کیفیت فوتبالمان را بالاتر ببریم، امروز می توانستیم از ضد حمله ها خیلی بهتر استفاده کنیم. بازی زیاد خوبی را از هر دو تیم ندیدیم، این بازی بیشتر پرفشار و جنجالی بود. امیدوارم که در آینده منطقی تر بازی کنیم.

تیم شما برای غلبه بر پرسپولیس با چه سیستمی به بازی امده بود؟ 

 مهم این نیست که با چه سیستمی بازی می کنیم بلکه بحث مهم این است که در زمان حمله و دفاع چگونه تعداد بازیکنان خود را بیشتر کنیم. استراتژی اصلی ما در هر بازی همین است، ای کاش امروز بهتر از شرایط بازی استفاده می کردیم.

قبول دارید که پدیده در نیمه دوم وقت کشی می کرد؟ 

 شخصاً‌ طرفدار بازی جوانمردانه هستم. همیشه به بازیکنانم گفته ام که حتی اگر کتک خوردید باید از زمین بلند شوید و به بازی ادامه دهید. ما حتی شک داشتیم که دو سه بازیکن‌مان به علت مصدومیت می توانند به این بازی برسند یا خیر . اما در کل وقت کشی و زمین خوردن های بی مورد را یک کار ناجوانمردانه می دانم.

لیگ برتر را بهتر از حد انتظار آغاز کرده اید. آیا این روند ادامه پیدا می کند؟ 

 برای ما نتیجه گرفتن مهم نیست بلکه باید کیفیت فوتبالمان را بالا ببریم. امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم آن سی و پنج امتیازی که گفته بودم را به دست بیاوریم.

     
آی اسپورت
2014-08-25 22:30:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر