فهرست
شریفات: کارون را به خاطر زاینده رو خشک نکنید
شریفات: کارون را به خاطر زاینده رو خشک نکنید

شریفات: کارون را به خاطر زاینده رو خشک نکنید

آی اسپورت- بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مسئولان اصفهان چار‌ه‌ای بیندیشند و نباید کارون را به خاطر زاینده‌رود خشک کنند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، اسماعیل شریفات پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: سپاهان تیم ما را آنالیز کرده بود و توانست بازی خوبی را مقابل ما به نمایش بگذارد و فکر می‌کنم نتیجه مساوی در این دیدار عادلانه بود و تیم‌های دیگر از این نتیجه سود بردند.

وی با اشاره به داوری‌ها تصریح کرد: زمانی که داور تصمیمی را می‌گیرد، تنها کمک داور می‌تواند نظر داور را برگرداند و اگر این قانون در کل فوتبال کشور اجرا شود و کسی اعتراض به داوری نکند بسیار خوب است.

وی با اشاره به بهترین بازیکن زمین گفت: به اعتقاد من سروش رفیعی با گلی که زد می‌تواند بهترین بازیکن زمین باشد.

شریفات با اشاره به میزبانی اصفهانی‌ها افزود: اصفهانی‌ها همیشه میزبان‌های خوبی بودند و مشکلی در این دیدار وجود نداشت و بازی بسیار خوبی از کار درآمد.

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به عبدالله کرمی و گلی که وارد دروازه فولاد خوزستان کرد، گفت:‌ کرمی از بازیکنان خوب کشور است و پس از گلی که به تیم ما زد خوشحالی نیز نکرد و این بازیکن یکی از بزرگترین بازیکنان کشور و سپاهان است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا امیدوار به حضور در تیم ملی هستید، گفت: آرزوی هر بازیکنی است که در تیم ملی حضور داشته باشد و من هم امیدوارم که به تیم ملی دعوت شوم اما نظر سرمربی تیم ملی مهم است.

وی با اشاره به خشکی زاینده‌رود گفت: راجع‌به این موضوع بسیاری از مردم حتی مردم خوزستان ناراحتند و من این را به عنوان یک شهروند خوزستانی می‌گویم اما این دلیل نمی‌شود که کارون را به خاطر زاینده‌رود خشک کنند و در این مورد خود مسئولان اصفهان چار‌ه‌ای بیندیشند و نباید کارون را به خاطر زاینده‌رود خشک کنند.

  ۱۷  
آی اسپورت
2014-08-25 22:42:46
نظر دهید

۱۷ نظر
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۰۸
خفشو بابا
محمد
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۱
شما خفه شو احمق
محمد-فولاد شهر اهواز
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۳
بابات خفه شه بی ادب
فولادی
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۳
مرگ بر کسانی که میخواهند کارون را خشک کنند
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۳۱
دمت گرم.
هی یارو خودت خفه شو
سهیل
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۴
خودت خفه شو اضفهانی کثیف. اقای مدیر چرا این توهینا رو تأیید میکنی
fooladfc
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۶
راست میگه به ما چه ربطی داره که باید به خاطره زاینده رودی که از اولشم خالی بود کارونمونو خشک کنیم بدیم به این اصفهانیا ی مفت خور
ایرانی
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۶
درود بر تو ای خوزستانی با غیرت
امیر اصفهانی
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۵
درسته زاینده رود بخاطر انتقال آب اصفهان به یزد و اراک و کرمان خشک شده و پایه های 33 پل داره میریزه ولی درست نیست این بلارو سر کارونم بیارن , ایشالا کارون هر روز پر آب تر باشه این حداقل حق خوزستای عزیز
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۳۵
اهوازی خفه شو شما آدم نیستید رودخونه میخوایند چیکار
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۰۶
این اهواز با این گرمایی که داره و همیشه خشک سالیه،بدون کارون هیچی نیست،تمام این مردم به خاطر کارون موندن تو اهواز،اگر نه هیچ کس دوست نداره بمونه تو گرما،من خودم توی اهواز خدمت کردم و درک میکنم چه گرمایی اونجا هست،لا اقل برای منکه مثل جهنم بود،بد ترین حالتشم شرجی های وحشتناک بود٠امیدوارم این رودخونه رو خشک نکنن،به خدا اگه اصفهانیا میدونستن اهواز چه وضعیتی میشه،خودشونم ناراضی میشدن٠
اصفهان الان با وجود رود خونه خشکی که داره ولی هواش عالیه و زیر افتاب هم زیاد عرق نمیکنی،ولی اهواز حتی تا وسطای زمستون همش عرق میکنی،برید هرروز دمای اهوازو چک کنید ببینید چه وضعیه٠
رامین
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۲۸
بتمرگ بابا ،شما خوزستانیها شلوغش کردین !
محسن
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۰۶
لعنت به چهارمحال و بختیاری! هرچی آتیشه زیر سر ایناس. بعدشم با زرنگی تمام اصفهانی ها و خوزستانی ها رو به جون هم انداختند. ضمنا آقای خوزستانی که میگی اصفهانی کثیف! چرا حدود 700000 نفر از هم استانی هات توی همین اصفهان کنار اصفهانی های کثیف زندگی میکنن؟ خوب بگو برگردن به استان خودتون دیگه؟ هان؟
mr.masoud
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۰۱
بابا زاینده رود خشک نیست! توی مسیر اینقدر ازش استفاده میکنن که به اصفهان نمیرسه
اصفهانی
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۹
مفت خور خودتونبد
مسعود
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
مردم خوزستان با اینکه پر آب ترین رودخانه های کشور رو دارن ولی از داشتن آب شرب سالم محرومن چون پول نفتی که دارن از زیر پاشون بیرون می کشن واسه توسعه صنایع اصفهان و جاهای دیگه و طرح انتقال آب خرج می شه در حالی که حتی اهواز هم که مرکز استان هست یه تصفیه خونه درست حسابی نداره. حالا دارن آبمون رو هم می برن.
مسعود
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۴
ما خوزستانیها تو سرزمینی سرشار از آب و نفت زندگی می کنیم ولی نه پول فرش نفت تو استان خرج می شه نه آب شرب سالم داریم. تعداد زیادی از کشاورزامون هم خاطر انتقال آبهایی که تا حالا انجام شده حق آبه ندارن . تالاب شادگان هم که به خاطر انتقال آب کرخه کلا خشک شده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر