فهرست
استیلی: بازیکنان جوان را به لیگ معرفی می کنیم/ هیچکدام از مهره های ما پول نگرفته اند
استیلی: بازیکنان جوان را به لیگ معرفی می کنیم/ هیچکدام از مهره های ما پول نگرفته اند

استیلی: بازیکنان جوان را به لیگ معرفی می کنیم/ هیچکدام از مهره های ما پول نگرفته اند

آی اسپورت -  حمید استیلی پس از پیروزی یک بر صفر راه‌آهن مقابل ملوان، با روحیه ای خوب به کنفرانس خبری قدم گذاشت. 

نظرات در مورد این پیروزی ارزشمند چیست؟ 

بازی بسیار دشواری بود ملوان هفته گذشته بازی بسیار خوبی مقابل پرسپولیس انجام داده بود و ما هم در هفته چهارم مقابل گسترش فولاد در دقیقه 96 بازی برده را با مساوی عوض کردیم.

آیا مساوی نتیجه عادلانه تری برای این بازی نبود؟ 

 ما حاکم بر بازی بودیم و توانستیم یک گل هم به ثمر برسانیم، در ضد حملات هم فرصت‌هایی به دست آوردیم که اگر بازیکنان‌مان دقت می‌کردند، می‌توانستیم 2 یا 3 گل به ثمر برسانیم. واقعاً از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

داستان مالکیت باشگاه شما به کجا رسیده است؟ 

: ما تیمی هستیم که هنوز وضعیتش مشخص نیست بازیکنان هیچ مبلغی را تاکنون دریافت نکرده‌اند و این موضوع از لحاظ روحی و روانی تأثیرگذار است اما آنها در زمین تمام تلاش خود را انجام دادند و با تمام قوا به میدان آمدند. از بازیکنان جوانی استفاده کردیم و این روند هم در تیم ما ادامه دارد. بازیکنان جوان را به لیگ معرفی می‌کنیم در آینده بازی‌های بهتری هم از ما شاهد خواهید بود توقع من از این بازیکنان خیلی بیشتر از این است اما در مجموع به بازیکنانم تبریک می‌گویم زیرا آنها نهایت تلاش خود را انجام دادند.

در یکی از لحظات بازی بازیکن شما روی زمین بود اما ملوانی ها حاضر به بیرون زدن توپ نشدند. 

 بازی جوانمردانه موضوعی است که بستگی به حریف دارد، دیدید که بازیکن ما پس از اینکه به بیرون آمد تعویض شد، حالا باید از استخوان پایش عکس بگیریم تا در خصوص مصدومیت او نظر بدهیم. ما به هیچ عنوان چنین موضوعی را به بازیکنان‌مان یاد نمی‌دهیم که خود را بی‌مورد به زمین بیندازند اما اینکه حریف توپ را به بیرون بزند یا خیر تشخیص با بازیکنان آن تیم است که ما هم در این باره به آنها احترام می‌گذاریم.

-f

     
آی اسپورت
2014-08-25 22:47:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر