فهرست
میکسدزون پرسپولیس: شاید که آینده...
میکسدزون پرسپولیس: شاید که آینده...

میکسدزون پرسپولیس: شاید که آینده...

 آی اسپورت- 5 بازی و 5 امتیاز. این وضعیت نامطلوب هواداران پرسپولیس را به شدت نگران آینده تیمی کرده است که باید در آسیا نیز به مصاف رقبا برود. پرسپولیسی ها بعد از توقف برابر پدیده نیز اما همچنان از آینده حرف می زنند. باید دید تحمل هواداران پرسپولیس تا چه زمانی ادامه خواهد یافت. 


پنجعلی: شنیدم که گل پدیده آفساید بود، در این شرایط 3 امتیاز برای پرسپولیس حیاتی است و همه می‌دانند که این تیم شرایط خاصی دارد، امیدوارم اشتباه کرده باشند، با این‌ حال قضاوت را به مردم واگذار می‌کنم.این عملکرد قابل دفاع نیست و از آن دفاع نمی‌کنم، یکسری مشکلات داریم که درصدد از بین بردن آنها هستیم.

 

عباس زاده: بازی خیلی سختی بود، در نیمه اول خوب کار نکردیم اما در نیمه دوم به بازی برگشتیم. می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم اما متأسفانه کمی بدشانس بودیم.مطمئن باشید پرسپولیس به بازی‌ها بازمی‌گردد و می‌توانیم باز هم شرایط خوبی پیدا کنیم و به کسب عنوان قهرمانی امیدوار باشیم.

در نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم اما نیمه دوم شرایط‌مان بهتر شد. نیاز به حمایت هواداران داریم تا نتایج بهتری را کسب کنیم. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است که نمی‌‌توانیم در گلزنی موفق باشیم.


رضا حقیقی: در نیمه اول آنها بسته بازی کردند اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد نمی‌دانم چرا موقعیت‌هایمان تبدیل به گل نمی‌شود: بازی با ملوان هم توپ‌مان به تیر دروازه اصابت کرد. دو هفته است که بدشانسی می‌آوریم. روز به روز بهتر می‌شویم و مطمئن باشید عروسی یک روز هم به کوچه پرسپولیس می‌آید.

-

محمد نوری:  همه چیز دست به دست هم داده تا پرسپولیس از شرایط خوب خودش دور شود، امید ما به خدا است تا بتوانیم در آینده به شرایط خوبی برسیم. اگر هواداران نیایند با یک تیم عادی فرقی نمی‌کنیم، امیدوارم در دیدارهای بعدی 3 امتیاز را بگیریم و بتوانیم از قم دست پر خارج شویم.
 بچه‌های ما تلاش می‌کنند و تیم روز به روز بهتر می‌شود، امیدوارم هواداران هم صبر داشته باشند تا بتوانیم تیم را به یک شرایط خوب برسانیم.

 

     
آی اسپورت
2014-08-25 23:11:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر