فهرست
آنچلوتی:در بهترین فرم خودمان نبودیم/راموس و په په بهترین زوج دفاعی دنیا هستند/همیشه به توانایی بنزما ایمان داشتم
آنچلوتی:در بهترین فرم خودمان نبودیم/راموس و په په بهترین زوج دفاعی دنیا هستند/همیشه به توانایی بنزما ایمان داشتم

آنچلوتی:در بهترین فرم خودمان نبودیم/راموس و په په بهترین زوج دفاعی دنیا هستند/همیشه به توانایی بنزما ایمان داشتم

آی اسپورت - رئال مادرید لالیگا را با پیروزی نه چندان قاطعانه 2-0 مقابل کوردوبا آغاز کرد.کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در نشست خبری پس از این بازی گفت : 


تعویض آربلوا

کمی از ریتم معمول خودمان در نیمه دوم فاصله گرفته بودیم.تصمیم گرفتم تا با چند تعویض شادابی را به تیم برگردانم.


عملکرد بنزما

خیلی خوب بود. وقتی مهاجمی همچون بنزما گل می زند همه دنیا خوشحال می شوند. روزهایی که او گل هم نمی زد؛ از اعتقادم به او کم نمی شد. تنها نگرانی من در مورد کریم و دیگر بازیکنان این است که آنها وضعیت خوب خود را در بالاترین سطح حفظ کنند. برای ما مهم بود که فصل را با سه امتیاز آغاز کنیم.کمی عذاب کشیدیم اما همه چیز خوب پیش رفت.


تحلیل شما از بازی

کل بازی تحت کنترل ما بود.در تمام نقاط زمین تعادل و توازن خوبی داشتیم. سعی می کردیم از راه های مختلفی به سمت دروازه حریف حمله کنیم.حتی شیوه بازی مستقیم را هم امتحان کردیم


سوت و هوی هواداران

سوت و هویی نشنیدم! برعکس؛ زمانی که به نظر می رسید تحت فشار هستیم هواداران به خوبی تشویقمان می کردند


اوضاع کریستیانو خوب است؟

کریستیانو در بهترین فرمش نیست.هنوز به آن درجه از آمادگی نرسیده است. روی او در حال کار کردن هستیم. می خواهیم او در بهترین فرمش باشد. در این هفته فرصت دارد تا با تمریناتی منظم، به آمادگی مطلوب دست یابد


وضعیت مدافعین

با راموس و په په خط دفاعمان بیمه است.مسلم است که همیشه اوضاع خوب پیش نخواهد رفت. به اعتقاد من این دو، بهترین زوج دفاعی دنیا هستند. ممکن است گاهی هم دچار اشتباه شوند.


پست بازی خامس

متقاعد شده ام که سه مهاجم ما نمی توانند در همه بازی ها به میدان بروند. غیرممکن است.در حال حاضر از خامس کمی عقب تر از مهاجمین استفاده می کنیم. کمی طول می کشد تا خودش را با این پست وفق دهد. اما کیفیت بسیار بالایی دارد.


اعتراف کردید که در این بازی کوردوبا شما را عذاب داد

طبیعی بود. از 12 آگوست، سه بازی سنگین را انجام داده بودیم و بدن ها کمی خسته بودند. بازی کردن در چنین شرایطی آسان نیست. اما کنترل بازی را در اختیار داشتیم


غیبت ژابی

ژابی دو بازی سنگین را انجام داده بود و ترجیح دادم در این بازی به او استراحت بدهم. می خواهم وسط زمینمان را همیشه پرانرژی و شاداب نگه دارم. بازیکنان با کیفیتی داریم که با استراحت دادن به برخی از آنها، کمک می کنم تا ریتم خوبشان را از دست ندهند.


ترجمه : رضا سیف


     
آی اسپورت
2014-08-26 01:51:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر