فهرست
گزارش رسانه های پرتغالی درباره مخالفت گودرزی با سرمربی تیم ملی / منتقدی قدرتمند به نام وزیر ورزش
گزارش رسانه های پرتغالی درباره مخالفت گودرزی با سرمربی تیم ملی / منتقدی قدرتمند به نام وزیر ورزش

گزارش رسانه های پرتغالی درباره مخالفت گودرزی با سرمربی تیم ملی / منتقدی قدرتمند به نام وزیر ورزش

آی اسپورت - صحبتهای یکی دو روز گذشته وزیر ورزش درباره سرمربی تیم ملی در رسانه های پرتغالی بازتاب داشته است.

سایت ojogo پرتغال با انتخاب تیتر وزیر ورزش ایران کی روش را نمی خواهد درباره آخرین وضعیت مربی پرتغالی نوشته: قرارداد کارلوس با تیم ملی ایران هنوز تمدید نشده است و گفته می شود که امروز همه چیز مشخص خواهد شد. اما چیزی که دیروز مشخص شد اینکه کی روش یک منتقد قدرتمند جدید دارد و آن کسی نیست جز وزیر ورزش ایران.

گودرزی در کنفرانس مطبوعاتی اش مخالفت خود را با تمدید قرارداد کارلوس کی روش اعلام کرده است. قراردادی که قرار بود چند روز قبل تمدید شود اما هر بار به دلایلی به تعویق افتاده و حالا فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که امروز مشخص می شود که کی روش سرمربی تیم ملی خواهد بود یا نه.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-26 07:52:07
نظر دهید

۳ نظر
barcelonista
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۴۱
خدا لعنتت کنه،لابد یکی از این مربیای 2 زاری ایرانی رو میخواد بزاره.
مجید
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۱۳
همانگونه که دانشگاه شریف بهترین دانشجویان را انتخاب میکند و نیمی از اعتبارش بخاطر تحصیل نخبگان در ان دانشگاه است ارزو میکنم آنقدر شاخصه های انتخاب وزیر رابالا ببرند که هرکس طعم وزارت را نچشد مربی بایرن مونیخ خارجی است(ان هم در المان با اون خودخواهی معروف ژرمنها) نیمی از مربیان لیگ انگلستان خارجی هستند- سرمربی روسیه یک ایتالیایی ایست! ایا وزیران ان کشورها در انتخاب مربی دخالت میکنند ؟ خوب چه اشکالی داردمربی خارجی باشد مگر داشتن دانش مرز میشناسد؟ ما که علم فوتبالی ایرانی و پرتقالی و المانی نداریم. فقط ار بد روزگار ما ادمهایی عوامفریبی مثل جلالی داریم که من ایمان دارم روی ذهنیت وزیر با نوشتن نامه های پنهانی تاثیر گذاشته. ایکاش مناظره ایی بود میشد چندتا سوال از جلالی پرسید ( نه آن سوال های صداو سیمایی )تا از پاسخ هایی که میداد مشت اش را باز میکردیم حیف که تک گویی و تنها گویی سکه رایج در این مملکت است
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۲
مجید لایک داری بمولا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر