فهرست
طهماسبی: کیانی عددی نیست در گوش من بزند/ کیانی فقط ادعا دارد و می خواهد خودش رابزرگ کند/  با تشویق دو تماشاگر فکر می کنند خبری است
طهماسبی: کیانی عددی نیست در گوش من بزند/ کیانی فقط ادعا دارد و می خواهد خودش رابزرگ کند/ با تشویق دو تماشاگر فکر می کنند خبری است

طهماسبی: کیانی عددی نیست در گوش من بزند/ کیانی فقط ادعا دارد و می خواهد خودش رابزرگ کند/ با تشویق دو تماشاگر فکر می کنند خبری است

آی اسپورت- پس از بازی تیم های تراکتورسازی و صبا گفته شد حامد لک و مهدی کیانی با دروازه بان صبا درگیر شدند که حتی به زد و خورد هم کشیده شده است. به همین منظور گفت و گویی با مهرداد طهماسبی انجام دادیم تا ببینیم چه اتفاقاتی افتاده است.

ابتدا از شکست تیم تان بگویید؟

واقعا ما سوار بازی بودیم و خیلی مسلط کار می کردیم ولی متاسفانه بعد از دو گلی که زدیم بچه ها بیخیال بازی شدند. احساس مسئولیت در کل دفاع تیم نبود و موقعیت های زیادی نیز از دست دادیم. اگر در اواخر نیمه اول آن یک گل را دریافت نمی کردیم، نتیجه ای غیر از این رقم می خورد و با اختلاف تراکتور را می بردیم.

داوری چطور بود؟ تراکتوری ها خیلی معترض بودند...

صحنه ای که برای ما پنالتی اعلام شد، کاملا مشخص بود داور درست سوت زده است ولی آنقدر تراکتوری ها به داور اعتراض و فحاشی کردند که در ادامه بازی داور توپ های پنجاه پنجاه را به نفع آن ها سوت زد. داور خیلی خوب قضاوت می کرد ولی آن بنده خدا هم آدم است و وقتی آن حرف ها به او زده شود، روی تصمیماتش تاثیر می گذارد. چند صحنه که ما می توانستیم صاحب موقعیت شویم، داور پشت سر هم سوت می زد و خطا می گرفت و نمی گذاشت ضد حمله کنیم.

تماشاگران تبریزی می گفتند وقتی صبا جلو بود، دروازه بان شان خیلی وقت تلف می کرد...

خیلی عادی کار می کردم. همه بازی های این چند سالم را ببینید متوجه می شوید اهل گرفتن وقت بازی نیستم و خیلی سریع بازی را به گردش در می آورم.

درست است مهدی کیانی بعد بازی شما را زده بود؟

آقای کیانی که فقط ادعا دارد، کار خودش که سهل است، گنده تر از او هم نمی تواند در گوش من بزند. کیانی برای اینکه خودش را گنده کند رفته مصاحبه کرده و گفته: \"من در گوش دروازه بان صبا نزدم!\" تو کاره ای نیستی در گوش من بزنی. اینطور صحبت کرده است که فقط خودش را بزرگ کند. من تعجبم از داور است با اینکه در جریان بازی دید مهدی کیانی به من فحاشی کرد به او چیزی نگفت. فحاشی او باعث شد بحث خیلی جدی مخصوصا بعد بازی داشته باشیم. به دروغ مصاحبه کرده و گفته من نزدم. همه ام بعد این جریان به من زنگ زدند که تو را زد؟ کیانی فکر کرده تو کوچه بازی می کند. به من گفت بعد بازی وایسا بیرون ورزشگاه! من هم 10دقیقه تک و تنها صبر کردم و مشغول مصاحبه بودم ولی کسی را آنجا ندیدم. موهای شان را قیصری زدند فکر کردند خبری است.

ظاهرا با حامد لک هم درگیری داشتید؟

بله. من از حامد لک که توقع نداشتم ناراحت شدم. یکسالی که من و حامد همزمان در صبا بودیم باهم تمرین می رفتیم. یکسال کنار هم نان و نمک خوردیم. از حامد توقع نداشتم بین دو نیمه که از کنارم رد شد آن حرف را بزند. بعد بازی به خودش گفتم انتظار نداشتم آن حرف را زدی ولی لک جواب مرا به شکل بدی داد. متاسفانه دوتا تماشاگر او و مهدی کیانی را تشویق می کنند، فکر می کنند یا پیغمبر؛ خبری است. به خدا اینطور نیست و این فوتبال تمام می شود. تا چند سال می خواهید فوتبال بازی کنید؟ بعدش چه می شود؟ من و حامد که یکسال باهم بودیم، بعد از فوتبال نمی خواهیم سلام علیک داشته باشیم؟

ساکت الهامی هم بخاطر این موضوع با حامد لک بحث کرد؟

بحث من و حامد سر موضوع دیگری بود. گفتم حامد از تو توقع نداشتم فحش ناموس به من بدهی! گفت نه خودتو زمین میندازی. آقای الهامی به لک گفت اگر مهرداد به این خاطر زمین افتاد چون با ادینیو برخورد داشت ولی افتادن تو برای چه بود که الکی بند کفشت را 4 دقیقه بستی؟ توپ از بغل دروازه اش به اوت رفته ولی حامد لک کنار پرچم کرنر رفت توپ بیاورد. بازیکن ما از بغل حامد لک رد شد ولی او خودش را چند دقیقه زمین انداخت. بعد دیدیم داور 4.3 دقیقه وقت تلف شده می گیرد. آقای کیانی که خیلی ادعای فوتبالت می شود، برو به دروازه بانت بگو هشت دقیقه خودش را زمین نندازد.

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-08-26 09:07:59
نظر دهید

۱۰ نظر
پرسپولیس-استقلال
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۵
جرات دارین این کارارو تو ازادی انجام بدین تا....
س
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۳۰
بازیکنان تراکتور خیلی بی شعورهستند
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۵
از لحظه‌ای که تراکتور 4-2 بازی رو برده فقط علیه تیم و بازیکنا پست نوشتین، یکم آب یخ بخورین درست میشه
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۰
بیا بچه دماغشو نمیتونه بکشه بالاطهماسبی همون طه موندی
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۴۷
اون شمایید که به زورسه چرخه تماشگرمیاد تشویقت میکنه
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۹
زیاد زرزر میکنی بچه برا ایندت خوب نیست از ما گفتن
نام و نام خانوادگی 2
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۱
مهدی کیانی زشت ترین فوتبالیست ایرانه،به ابروههای کلفتش نگاه کنید. اه اه هواداران تراکتور وحشی ترین آدمهای روی زمینند.
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۶
بازیکنان سرخابیه طه ران خیارشورن
مشروح
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۰
حالا سیلی کیانی سنگین تر بود یا سیلی فامیلهای قلعه نویی؟
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۸
باشگاه ادم صاحب داشته باشه صلوات نه یکروزتهران یک روزقم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر