فهرست
رییس کمیته استیناف: نامه کم شدن محرومیت صادقیان را نوشته ام/ نبی تصمیم می گیرد
رییس کمیته استیناف: نامه کم شدن محرومیت صادقیان را نوشته ام/ نبی تصمیم می گیرد

رییس کمیته استیناف: نامه کم شدن محرومیت صادقیان را نوشته ام/ نبی تصمیم می گیرد

آی اسپورت- انتشار خبری در یکی از روزنامه های ورزشی مبنی بر کم شدن یکماهه محرومیت پیام صادقیان موضوعی جالب بود اما رییس کمیته استیناف نه این مساله را تایید کرد، نه تکذیب. علیرضا صالحی در این باره گفته است: «هنوز هیچ حکمی در این خصوص صادر نشده و نمی دانم این اخبار از کجا منتشر شده است. نامه کم شدن محرومیت پیام صادقیان را نوشته ام اما این باید به امضای تمامی اعضای کمیته استیناف درآید و پس از آن به مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ابلاغ شود. در صورتی که نبی این حکم را تایید کند آن قانونی است و می توان به صورت رسمی اعلام کرد که محرومیت صادقیان کم شده است. در غیر این صورت هیچ سندیتی ندارد.

وی افزود: روز یکشنبه جلسه ای را برگزار کردیم و در این خصوص تصمیم گیری شد اما هیچ حکمی را صادر نکرده ایم و نمی دانم آن منبع اطلاعاتی که اعلام کرده محرومیت صادقیان کم شده است، این خبر را از کجا آورده است. ما روز یکشنبه این نامه را به دبیرکل فدراسیون فوتبال ابلاغ کرده ایم و معمولا نزدیک به یک هفته زمان می برد تا نظر ایشان را بگیریم و حکم اجرایی شود.

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-26 11:47:01
نظر دهید

۴ نظر
4444
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۴
دوباره علی لابی تهدیدت کرد؟!سر قضیه علی دایی تمتم دنیا شناختنت.واقعا روت میشه حکم بدی.یادت بیار قضیه علی دایی و خودت رو .
یک لنگی شریف هستم
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
پس این تراکنش هم با موفقیت انجام شد!
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۱
فقط کفشگری،یه گزارش درباره بازی کفشگری بنویسین که هم خوب دفاع میکنه هم دیروز 8,9بار توپ ها رو جمع کرد با تکل زیباش
ssss
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
آقای لابی تهدیدت کرد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر