فهرست
دایی و اطرافیانش دنبال منشا سکوای ملتهب/پدیده ای ها کریمی را تشویق کردند!
دایی و اطرافیانش دنبال منشا سکوای ملتهب/پدیده ای ها کریمی را تشویق کردند!

دایی و اطرافیانش دنبال منشا سکوای ملتهب/پدیده ای ها کریمی را تشویق کردند!

آی اسپورت – علی دایی بعد از بازی با پدیده سکوهای ورزشگاه را متهم به خط گرفتن کرد تا علیه او و بازیکنانش شعار دهند.اما مساله ظاهرا به همین ناراحتی و دلخوری محدود نمی شود و سرمربی پرسپولیس  از اطرافیانش خواسته منشا ناآرامی های روی سکوها را پیدا کنند.
دیروز  بعد از گل پدیده در نیمه اول  شعار علیه دایی و بازیکنانش شروع شد.درست از روبروی جایگاه ویژه برخی هواداران  شعار «دایی حیا کن،پرسپولیسو رها کن» را سر دادند  و برخی دیگر  به بازیکنان لقب « بی غیرت » را به بازیکنان چسباندند.
این شعارها در بین دو دو نیمه و بعد از سوت پایان نیمه اول فراگیرتر شد و بخش بیشتری از تماشاگران حاضر در سکوهای روبروی جایگاه همان شعارها را علیه دایی سر داده  و خطاب به بازیکنان می گفتند« پیرهن قرمز بابا غیت می خواد».
اما با شروع نیمه دوم سکوت عجیبی روی سکوها حکمفرما شد و با اینکه پرسپولیس همچنان بد بازی می کرد  هیچ خبری از شعار نبود.جالب اینکه هواداران پرسپولیس   از دقیقه 70 شروع به تشویق تیم محبوب شان کردند که بعد از گل  شدت گرفت اما دقایقی بعد  کمتر و کمتر شد.
جالب اینکه بعد از  سوت پایان بازی  هم  هواداران بدون اینکه حرفی بزنند   و شعاری بدهند از ورزشگاه خارج شدند و تنها برخی از آنها مقابل دوربین های تلویزیونی با ناراحتی از شرایط موجود اعلام می کردند دایی نباید با پیشکسوتان درگیر شود و تیم را به حاشیه ببرد.
از سوی دیگر دیروز شنیده شد که نام علی کریمی هم از سکوها شنیده شده اما این هواداران پدیده  بودند که ستاره محبوب سابق پرسپولیس را تشویق کردند نه پرسپولیسی ها!
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-26 12:32:15
نظر دهید

۱ نظر
mohamad
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۲
همه چی مگه باید خط داده بشه. چه اعتماد به نفسی داره این علی دایی. یعنی هیچ ایرادی تو کار خودش نمی بینه!!! که میگه خط دادن به تماشاگرا؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر