فهرست
گزارش روز: پرسپولیس، تیمی که در جریان بازی گل نمی زند
گزارش روز: پرسپولیس، تیمی که در جریان بازی گل نمی زند

گزارش روز: پرسپولیس، تیمی که در جریان بازی گل نمی زند

آی اسپورت - 

در پایان 5 هفته از رقابت های لیگ برتر ایران، پرسپولیسی ها تنها 5 امتیاز به دست آورده اند. شاگردان علی دایی در این 5 دیدار، تنها 4 بار موفق شده اند دروازه رقبای پرسپولیس را باز کنند. نقطه اشتراک این 4 گل، این است که همه آن ها از روی ضربات شروع مجدد به دست آمده اند و می توان گفت سرخپوشان پایتخت هنوز در جریان بازی گلی به ثمر نرسانده اند.

اولین گل فصل پرسپولیس، در ورزشگاه آزادی و در برابر نفت تهران حاصل شد. جایی که پیام صادقیان با یک ضربه ایستگاهی فوق العاده توپ را به تور دروازه بیرانوند چسباند و خالق یکی از بهترین گل های هفته های ابتدایی لیگ شد.

یک هفته بعد، پرسپولیس در اهواز گلی به ثمر نرساند. تیم دایی در دیدار هفته سوم با ذوب هم موفق به گلزنی شدند. این بار سانتر ماهینی از روی یک ضربه آزاد و ضربه سر طارمی دومین گل پرسپولیسی ها را رقم زد. گلی 3 امتیازی که بحران را موقتا از اردوی سرخ ها دور کرد.

دو گل دیگر پرسپولیس در رقابت های لیگ، از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیدند. در هفته چهارم این رضا نوروزی بود که پنالتی تیمش در انزلی را به تور دروازه صادقی رساند و در هفته پنجم نیز عباس زاده گل مساوی قرمزها را در نبرد با پدیده و مجتبی روشنگر وارد دروازه کرد.

واضح است که تیم دایی در این فصل مشکلات عدیده ای دارد. یکی از این مشکلات، ناتوانی این تیم در ارائه بازی عمقی و موقعیت سازی برای مهاجمان است. آن ها تنها در شرایطی گل می زنند که داور برای شان پنالتی گرفته باشد و یا صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب شده باشند. 

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-26 13:22:28
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
این معضلیه که گریبانگیر پرسپولیس بطور خاص و فوتبال ایران بطور عام شده.دلیلش هم بی دانشی مربیانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر