فهرست
گزارش روز: نصرت ایراندوست و  اولین حیا کن رها کن فصل
گزارش روز: نصرت ایراندوست و اولین حیا کن رها کن فصل

گزارش روز: نصرت ایراندوست و اولین حیا کن رها کن فصل

آی اسپورت - 

اهوازی ها از عملکرد ویسی راضی نیستند، طرفداران ذوب نیز نتایج هفته های ابتدایی یحیی گل محمدی را نمی پسندند، زمزمه های اعتراض به دایی هم در آزادی کلید خورده اند اما اولین «حیا کن، رها کن» جدی فصل، سهم کادر فنی تیم فوتبال ملوان انزلی شده است. حتی پیروزی هفته گذشته برابر پرسپولیس، موجب نشده تا آتش نارضایتی انزلیچی ها حراراتش را از دست بدهد. آن دسته از طرفداران ملوان که به همراه این تیم به تهران سفر کرده بودند تا به تماشای دیدار برابر راه آهن بنشینند، پس از شکست به شدت برافروخته شدند و از نصرت خواستند تا حیا کند و سپس تیم شان را رها نماید! مقایسه عملکرد تیم او و تیم اسکوچیچ، هرگز نشان از پیشرفت در انزلی ندارد.

علیرغم نتایج خوب فصل گذشته، مبلغ درخواستی بالای اسکوچیچ جدایی او از باشگاه ملوان را در پی داشت. انزلیچی ها پس از قطع همکاری با این مربی جوان و موفق، بار دیگر به سراغ الگوی قدیمی خود بازگشتند و یکی از پیشکسوت های باشگاه را روی نیمکت ملوان نشاندند. انتخاب آن ها برای هدایت قوهای سپید، نصرت ایراندوست بود. مرد شناخته شده فوتبال انزلی. او که به گفته خودش تا 10 سالگی هنوز چیزی به نام توپ ندیده بود، در جوانی یکی از بازیکنان ثابت تیم ملوان به شمار می رفت. ایراندوست مدتی در پست هافبک دفاعی و سپس دفاع میانی برای این تیم بازی کرد. یکی از کاپیتان های سابق تیم سفیدپوش انزلی، 4 فصل به صورت رسمی هدایت این تیم را بر عهده داشت و دو سال نیز دستیار بهمن صالح نیا در ملوان بود. دوران کاری ایراندوست در ملوان سایه روشن های خاص خودش را دارد. از سقوط به رقابت های دسته دو در سال 1377 تا کسب مقام هفتمی لیگ برتر در سال 1384 که بعدها تنها توسط اسکوچیچ تکرار شد. جالب اینجاست که در آن فصل نیز تیم فولاد خوزستان توانسته بود لیگ برتر را فتح کند. مهم ترین افتخار دوران مربیگری مربی سابق تیم های ملوان، چوکا تالش، پاس تهران، شاهین بوشهر و شهرداری بندرعباس، قهرمانی آسیا با تیم ملی نوجوانان و صعود به جام جهانی ترینیداد و توباگو به شمار می رود. انزلیچی ها امیدوار بودند بازگشت او، روند خوب فصل گذشته ملوان را تغییر ندهد اما این اتفاق حالا به وضوح در انزلی قابل مشاهده است.

ملوان در 5 مسابقه ابتدایی لیگ چهاردهم، یک پیروزی دو تساوی و دو شکست را پشت سر گذاشته است و 5 امتیاز بیشتر ندارد. جالب اینجاست که شروع این تیم با اسکوچیچ در 4 هفته ابتدایی از هر لحاظ کاملا مشابه شروع ایراندوست بود اما آنچه این باور را به ملوانی ها تزریق کرده که تیم شان توانایی بازگشت به فرم خوب را ندارد، وضعیت بازیکنان این تیم است. مدیریت ملوان، ابزار کاملی در اختیار ایراندوست نگذاشته است اما همچنان خود این مربی سیبل انتقاد هواداران تیم است. طبعا آن ها خود ایراندوست را نیز در روند بدبسته شدن ملوان مقصر می دانند. ایراندوست که این روزها به جذب بازیکن خارجی می اندیشد، به همراه تیمش در هفته ششم میزبان استقلال خوزستان خواهد بود. او برای دور شدن از انتقادها، چاره ای به جز پیروزی در این دیدار ندارد.

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-26 13:44:14
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۹
برنامه 90 خط میده که شما علیه کی گزارش تهیه کنید مگه شما استقلال و وجدان کاری ندارید
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
پس چرا در رابطه با شعارهای هواداران پرسپولیس گزارشی تهیه نمیکنید؟
قرعه کشی چی شد پس؟ً!!
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۱
قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!قرعه کشی چی شد پس؟ً!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر