فهرست
صادقیان: اگر کی روش بماند، به تیم ملی دعوت نمی شوم!/ به هواداران قول می دهم جبران کنم
صادقیان: اگر کی روش بماند، به تیم ملی دعوت نمی شوم!/ به هواداران قول می دهم جبران کنم

صادقیان: اگر کی روش بماند، به تیم ملی دعوت نمی شوم!/ به هواداران قول می دهم جبران کنم

آی اسپورت- کاهش یک ماهه محرومیت صادقیان، خبر خوشی برای پرسپولیسی ها بود. پیام تاکید دارد که از این محرومیت درس گرفته و البته امیدوار به بازگشت به تیم ملی نیست. صحبت های امروز این بازیکن با فارس را بخوانید: 

چه شد که یک ماه از محرومیت ات کم کردند؟ 

 باشگاه نامه‌ای اعتراضی به کمیته استیناف فرستاده بود و آنها هم این نامه را بررسی کردند و به این نتیجه رسیدند که یک ماه از محرومت من کم شود. فکر می‌کنم تیم در حال حاضر به من نیاز دارد و من هم در تمرینات حضور فعال دارم و خوب تمرین می‌کنم تا با اتمام محرومیتم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.باور کنید روزهای سختی را می‌گذرانم اما چاره‌‌ای نیست و باید تحمل کنم تا این روزها تمام شود.

آیا این محرومیت به تغییر رفتار پیام منجر می شود؟ 

 این محرومیت برای من در سن پایین درس عبرتی شد تا دیگر از این کارها انجام ندهم و برایم تجربه شد که دیگر با این کارها خودم و تیمم را دچار مشکل نکنم.

اوضاع این روزهای پرسپولیس هواداران را نگران کرده است

من از هواداران می‌خواهم که اول از همه صبور باشند چرا که اولا فقط 5 بازی از لیگ گذشته و دیگر اینکه هواداران باید صبر پیشه کنند البته من به آنها حق می‌دهم چرا که خوب نتیجه نگرفتیم اما اگر آنها صبور باشند همه چیز درست می‌شود. هواداران باید بدانند که چند بازیکن مصدوم داریم که من هم مصدوم هستم و همه اینها در نتیجه‌گیری تیم تأثیر داشته اما مطمئن باشند همه چیز درست خواهد شد.

چرا تیم بد نتیجه می گیرد؟ 

 فکر می‌کنم استرس باعث شده که تیم اینگونه نتیجه بگیرد چرا که هواداران باید از تیم حمایت کنند اما بازیکنان استرس شعار آنان را دارند و این مسائل کار را برای بازیکنان سخت می‌کند. خود من بین بچه‌‌ها هستم و می‌دانم که آنها درباره همین مسائل صحبت می‌کنند.

پرسپولیسی ها دیروز بعضی از بازیکن ها را بی غیرت خطاب کردند. 

 من به آنها حق می‌دهم اما هواداران باید بدانند که برای این شعارها زود است چرا که ما سال قبل نایب‌قهرمان شدیم و سهمیه آسیا گرفتیم و سر دادن این شعارها درست نیست.

نظرت درباره دیدار هفته بعد با صبا چیست؟ 

 صبا تیم خوبی دارد و مسلما بازی در زمین این تیم سخت خواهد بود اما امیدوارم بازیکنان 3 امتیاز را بیگرند و از این بازی به بعد جمع کردن امتیازات برای پرسپولیس آغاز شود.

با توجه به کاهش محرومیت ات آیا امید داری به تیم ملی دعوت شوی؟ 

 زمانی که در اوج بودم و برای پرسپولیس بهترین بازی‌ها را انجام می‌دادم به تیم ملی دعوت نمی‌شدم وای به حال الان که محروم هستم و بازی نمی‌کنم! البته فکر می‌کنم اگر کی‌روش در تیم ملی بماند به تیم ملی دعوت نخواهم شد و البته این نظر من است چرا که در این مدت بازی نکردم و به تیم ملی دعوت نخواهم شد.

حرف پایانی؟ 

امیدوارم هرچه زودتر محرومیتم تمام شود و به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم که خیلی زود به روزهای خوب خودم برگردم و این دوره محرومیت را جبران کنم تا باعث شادی آنها شوم.

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-26 15:54:20
نظر دهید
۷ نظر
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۷
فعلا که از صدر 7 امتیاز عقب هستین ، هوادار تا کی صبر کنه اون از کیسه که با 12 امتیاز صدر نشینه الان ما هم هنوز نمیدونیم به کی شعار بدیم دایی یا هئیت مدیره یا بازیکنان
4444
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۷
مثل اینکه تو هنوزم آدم نشدی.هنگامی هم که محرومی پررویی میکنی.مگه تو همانی نیستی که حالت بهم میخورد از دیدن بازیهای تیم ملی کشورت در جام جهانی؟!وقتی که اینجور احساسی داری کی روش مگه دیوانه است به تیم ملی دعوتت کنه.
پرسپولیس
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۸
بیا و این شیشتقلالی ها رو به لرزه بنداز
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۲
پس خداکنه بمونه،قحط بازیکن که توبری تیم ملی.
مشروح
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۸
مهمترین ضعف کی روش اینه که به غیر از عده ای محدود از بازیکنان به بقیه اعتماد نمی کنه کی روش بیشتر به دنبال بازیکنان دفاعی و قدرتی است و بازیکنان تکنیکی جایگاهی در تفکراتش ندارند
میتی
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۷
کیروش که سهله هر اسکل دیگه‌ای هم مربی تیم ملی بود عمرن دعوتت می‌کرد. فکر کن بری بزنی تو گوش داور یا بازیکن حریف یا آرنج بیای. خیلی خودت رو تحویل می‌گیری.
داماشی
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۰۶
بهترین بازیهات در پرسپولیس!!!
هرگز تو نباید جایی در تیم ملی داشته باشی، زمانی که به قول خودت بهترین بازیهات در پرسپولیس را میکردی وحشیانه ترین نمایشت را هم داشتی، جای افراد معلوم الحالی چون تو در تیم ملی نیست. همینجوریشم مردم دنیا ما را وحشی میشناسن وای به روزی که تو تیم ملی هم وحشی بازی در بیاری.
تا زمانیکه جوونهای حرفه ای و خوبی نظیر جهانبخش، سردار آزمون، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، بایرامی محسن مسلمان و ... هستند جایی در تیم ملی برای تو نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر