فهرست
اعلام آمادگی هدایتی برای خرید پرسپولیس
اعلام آمادگی هدایتی برای خرید پرسپولیس

اعلام آمادگی هدایتی برای خرید پرسپولیس

آی اسپورت - به گزارش آی اسپورت و  به نقل از سایت استیل آذین ایرانیان، حسین هدایتی، به دنبال اظهارنظر وزیر ورزش و جوانان در نخستین روز از هفته دولت مبنی بر این که \"برای اینکه نشان دهیم شفافیت در زمینه اسپانسرهای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود دارد و جانب‌داری از هیچ اسپانسری صورت نمی‌گیرد، هر کسی که اعلام حضور برای اسپانسرینگ کند و بخواهد حامی مالی باشد و رقم بالاتری بپردازد، به آن احترام می‌گذاریم و از آن تشکر می‌کنیم و این اتفاق خواهد افتاد.\" آمادگی خود را برای حمایت از پرسپولیس اعلام کرد.

*بازی‌های پرسپولیس را دیده اید، نظرتان در این خصوص چیست؟

مگر می‌شود که یک هوادار واقعی بازی های تیم محبوب خود را نگاه نکند، کمی بدشانسی باعث شده تا پرسپولیس در جایگاه واقعی خود قرار نگرفته باشد که مطمئن هستم با درایتی که علی دایی و مدیرعامل این باشگاه دارد، این شرایط سخت از پرسپولیس کنار می‌رود و دوباره همان پرسپولیس همیشگی خواهد شد.

*خیلی از هواداران این باشگاه از حواشی که پیرامون این تیم است گله دارند، چگونه می‌شود این حواشی را کم کرد؟

همه هواداران با صبر و حوصله و حمایت از تیم خود می‌توانند در کم کردن این حواشی به باشگاه کمک کنند، ما هم به عنوان یک هوادار هر کمکی که از دستمان برآید برای تیم محبوب خود انجام خواهیم داد.

*صحبت های وزیر ورزش در مورد بخش خصوصی و کمک این بخش به ورزش را شنیده اید، نظرتان در این مورد چیست؟

سخنان آقای گودرزی واقعا امید بخش بود و اگر این نگاه از سالیان گذشته بود، بسیاری از مشکلات ورزش ما حل می‌شد و بار دیگر نیز برای اسپانسری با مبلغ بیشتر و خریداری بخشی از سهام اعلان آمادگی می کنیم.

گفته می‌شود که شما اعلام آمادگی کرده اید برای ورود به ورزش و خرید باشگاه پرسپولیس؟

پیرو سخنان امیدبخش وزیر ورزش و جوانان درخصوص حمایت از بخش خصوصی و کمک از این بخش برای بهبود ورزش ایران و فراهم کردن مشوق های لازم برای ورود این بخش به ورزش، شرکت هولدینگ استیل آذین ایرانیان به همراه سه شرکت خصوصی و یک بانک خصوصی این آمادگی را دارد تا طبق شرایط مقامات مسئول و ضوابط موجود، سهام عمده باشگاه پرسپولیس را خریداری کنند.

یعنی کنسرسیوم شما این آمادگی را برای خرید باشگاه پرسپولیس دارد؟

بله، ما این آمادگی را داریم تا با همکاری وزارت ورزش، سازمان خصوصی سازی و مسئولین ذیربط آن میزانی از سهام باشگاه پرسپولیس را که قصد فروش دارند را خریداری کرده و خیال هواداران را از بابت این باشگاه راحت کنیم. البته آقایان از این موضوع اطلاع دارند که سرمایه گذار زمانی سهام یک باشگاه را خریداری خواهد کرد که بتواند بر آن مدیریت داشته باشد.

با ورود شما، مشکلات مالی و حواشی این باشگاه حل خواهد شد؟

ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با کمک مردم که همان صاحبان اصلی این باشگاه هستند، پیشکسوتان و بزرگان باشگاه و بخش هایی که گفتم به فوتبال و باشگاه پرسپولیس کمک کرده باشیم. همان طوری که وزیر محترم ورزش گفتند، نباید یک تیم را به یک نفر داد تا با رفتن وی مشکلات ادامه داشته باشد، این کنسرسیوم این آمادگی را دارد تا با خرید بخش عمده سهام باشگاه پرسپولیس، مشکل این باشگاه را برای همیشه حل کند.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-26 16:07:22
نظر دهید
۳ نظر
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
پرسپولیس همیشه پرطرفدارترین تیم آسیا بوده، هست و خواهد بود، به خاطر همین همه دوست دارند از این پتانسیل استفاده کنند
پرسپولیس
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۸
خدا کنه بزارن بیای که در اون صورت پرسپولیس دهه50و60و70تکرار خواهد شد...قابل توجه شیشتقلالی ها
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
فقط خادم و فامیلاش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر