فهرست
مارانهائو مهاجم جدید برزیلی نفت مسجد سلیمان
مارانهائو مهاجم جدید برزیلی نفت مسجد سلیمان

مارانهائو مهاجم جدید برزیلی نفت مسجد سلیمان

آی اسپورت – طبق اعلام مجید باقری نیا سرمربی تیم نفت  مسجد سلیمان  این باشگاه به زودی یک مهاجم برزیلی به خدمت در خواهد آورد.
این مهاجم برزیلی لوئیس کارلوس سانتوس مارتینس نام دارد که به « مارانهائو» ملقب  شده است.این مهاجم 30 ساله و 175 سانتیمتری  پیش از این در تیم های گمنام برزیلی بازی کرده و یشتر به صورت قرضی راهی تیم های دیگر شده است. مارانهائو طی سه چهار سال اخیر در آسیا و فوتبال باشگاهی کره و ژاپن حضور داشته است.ونفورت کوفو و توکیو وردی تیم های ژاپنی او به حساب می آیند.مارانهائو سپس به تیم اولسان هیوندای کره پیوسته و  دوباره به ژاپن برگشته و برای ججو یوانایتد بازی کرده است.وی مدتی پیش چند بازی برای القادسیه  کویت در AFC کاپ انجام داد و آمار گلزنی اش بد نیست.
ویزای این بازیکن  از طریق فدراسیون فوتبال گرفته شده و قرار است امروز بلیت پرواز او نیز تهیه شود.مارانهائو در حال حاضر در کشورش حضور دارد و به زودی راهی ایران خواهد شد  تا قرارداد خود با باشگاه نفت مسجد سلیمان را امضا کند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-26 18:12:56
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
اصلا گلزدن بلدنیست هرکس بازیشوتوالقادسیه که فکرکنم بازیم نکرده یاتواولوسان هیونداکناره رافینیا دیده اصلافوروادخوبی نیست کند کنده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر