فهرست
رونمایی از پیراهن های رئال در چمپیونزلیگ؛ اژدها وارد می شود
رونمایی از پیراهن های رئال در چمپیونزلیگ؛ اژدها وارد می شود

رونمایی از پیراهن های رئال در چمپیونزلیگ؛ اژدها وارد می شود

آی اسپورت- باشگاه رئال مادرید از پیراهن های جدیدش در لیگ قهرمانان رونمایی کرد.

رئالی ها فصل گذشته توانستند برای دهمین بار قهرمانی در اروپا را جشن بگیرند و اکنون کمپانی آدیداس به همین دلیل، پیراهن های جدیدی برای آنها در طراحی کرده است. طراح این پیراهن ها، یوهیجی یاماموتو، طراح سرشناس ژاپنی است که با الهام از نمادهای شرقی، دو اژدها را روی پیراهن رئال نشانده است.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/623a5450192.jpg\"در مراسم معارفه این پیراهن های جدید، چند ستاره اصلی رئال از جمله ایکر کاسیاس، ژابی آلونسو، مارسلو، گرت بیل و خامس رودریگس حضور داشتند وهر یک از آنها در مورد پیراهن های جدید و اهداف شان برای کسب افتخارات بیشتر با رئال صحبت کردند:

کاسیاس که در سه قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ، نقش داشت، به خبرنگاران گفت:\" با نیرو و انگیزه مضاعف باید به عقب برگردیم. مدتها پشت درهای فینال می ماندیم و بالاخره قهرمان شدیم. در این مدت لحظات سخت و تلخی را پشت سر گذاشتیم. طرح اژدها روی پیراهن ها نشان از نیرو و انگیزه ما برای قهرمانی در اروپا دارد. مشکل است که بتوانیم از قهرمانی خود دفاع کنیم چرا که هیچ باشگاهی موفق به این کار نشده است اما انگیزه و امید بسیار بیشتری نسبت به فصل گذشته داریم. ترکیب رئال بی نظیر است. پخته تر و باتجربه تر شده ایم و می خواهیم “اوندسیما” (یازدهمین قهرمانی) را ببریم.”
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/623a5450191.jpg\"ژابی که نتوانست در فینال لیسبون حضور داتشه باشد، معتقد است که رئال می تواند از قهرمانی اش در اروپا دفاع کند:\" سالها برای دهمین قهرمانی جنگیدیم و از کسب آن خیلی لذت بردیم. حالا هدف ما دفاع از قهرمانی است. مشکل است. درست است که کسی تا حالا از قهرمانی خود در اروپا دفاع نکرده است اما ما می توانیم که موفق به این کار شویم.\"

گرت بیل هم که در فینال لیسبون، با زدن گل دوم تیمش، نقش مهمی در قهرمانی داشت، گفت :” برای همه ما قهرمانی اروپا بی نظیر بود اما همان طور که ژاوی گفت، باید به آینده نگاه کنیم. باید تلاش کنیم تا تاریخ سازی کنیم. گلزنی در فینالی مثل فینال لیگ قهرمانان یکی از بزرگترین رویاها بود که برای من به تحقق پیوست. هر کسی که در فینال مسابقات اروپایی گل بزند تحقق رویایش را حس می کند. فشار در باشگاهی مثل رئال خیلی بالاست اما ما فشار ها را دوست داریم و می خواهیم که امسال دوباره قهرمان شویم.\"

\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/623a5450193.jpg\"مارسلو هم با یادآوری درخشش در فینال لیسبون، گفت:\" یادم است که در فینال سال گذشته کمی ناراحت بودم چرا که در ترکیب قرار نگرفتم اما وقتی به میدان آمدم بهترین عملکردم را ارائه دادم. خاطره خوشی بود.\"

رودریگس تنها بازیکن این جمع بود که در قهرمانی رئال نقش نداشت اما معتقد است که این تیم می تواند باز هم چمپیونزلیگ را فتح کند:\"حضور در لیگ قهرمانان با پیراهن رئال بی نظیر خواهد بود. حضور در باشگاهی که می خواهد قهرمان شود خارق العاده است. پیراهن جدید را دوست دارم چرا که این یک پیراهن بی نظیر است. رئال متعلق به یک دنیای بی نظیر است. این باشگاه بی نظیری است و حضور در کنار بهترین ها اتفاقی بی همتاست.\"

  ۱۲  
آی اسپورت
2014-08-26 18:35:34
نظر دهید

۱۲ نظر
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۱
آقا اصلا شما ترسناک.خوبه؟ 「:
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۶
رئال چینی خخخخخخخخخخ
ابول چلسی
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۷
اولا عاب قته دوما آلونسوچه قیافه ای گرفته :V
محسن
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۲
قشنگ معلومه از یوزپلنگ ما الگوبرداری کردن !
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۱
مامان اژدهاها کو؟
علی
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۳
خیلی زشته
sami
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۱
Wooooooow
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۷
خیلی قشنگ علی خان
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۴
کفش ها
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۶
دمت گرم اجلوتی
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۳
خداییش یوز ما خیلی قشنگ تر بود
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
فقط مادرید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر