فهرست
اتوئو در تست های پزشکی اورتون؛ سامی در یک فدمی گودیسون پارک
اتوئو در تست های پزشکی اورتون؛ سامی در یک فدمی گودیسون پارک

اتوئو در تست های پزشکی اورتون؛ سامی در یک فدمی گودیسون پارک

ای اسپورت- ساموئل اتوئو، مهاجم باتجربه کامرونی، امروز در تست های پزشکی اورتون حضور پیدا کرد تا آخرین مراحل پیوستنش به این باشگاه را طی کند.

او که فصل گذشته برای چلسی بازی کرد، در این تابستان مورد توجه باشگاه های آژاکس و لیورپول هم بود اما در نهایت این اورتون بود که بیش از بقیه برای به خدمت گرفتن او اشتیاق نشان داد.

با توجه به مصدومیت آرونا کونه، روبرتو مارتینس به دنبال یک مهاجم جدید بود و اکنون در آستانه عقد قرارداد دو ساله با اتوئو قرار دارد که فصل گذشته در 35 بازی، 12 گل برای چلسی به ثمر رساند. قرارداد اتوئو با اورتون، دو ساله خواهد بود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-26 19:48:52
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۵
جووووووووووووونم ساموئل کبیر !!! .... با اینکه عاشق مورینیوم و خود خوزه هم جلوی نابودی فوتبالی ساموئل رو گرفت و تو اینتر خیلی خیلی کمکش کرد .... ولی انصافا توی چلسی به ساموئل بد کرد ... خیلی هم بد !!! .... امیدورام سامی بتونه برای چند دقیقه هم که شده جلوی تیم خوزه بازی کنه خودی نشون بده !!! ... البته نه از نوه هت تریکی که جلوی منچستر یونایتد کرد !!! .... خوزه باید به جای سامی تورس رو رد میکرد ..... کاری که تازه الان میخواد بکنه ... با انتقال تورس به میلان ..... من یک نمره منفی بزرگ و یک اشتباه فجیع میذارم اسم این کار خوزه رو ..... زوج اتوئو و دروگبا میتونست یادآور اون زوج طلایی منچستر .... دوایت یورک و اندی کول باشه !!!! .. به هر حال بگذریم !!! .. "" جهان دیده بسیار کند اشتباه ""
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر