فهرست
گری نویل: لیورپول، آخرین شانس بالوتلی است
گری نویل: لیورپول، آخرین شانس بالوتلی است

گری نویل: لیورپول، آخرین شانس بالوتلی است

آی اسپورت- گری نویل، کاپیتان سابق منچستریونایتد، معتقد است که انتقال به لیورپول، آخرین شانس ماریو بالوتلی در دوران حرفه ای اش است.

این ملی پوش ایتالیایی که در ژانویه 2013 از منچسترسیتی به میلان رفته بود، این هفته با انتقالی 20 میلیون یورویی به لیگ برتر برگشت و این بار پیراهن قرمزهای آنفیلد را به تن خواهد کرد. لیورپول پنجمین باشگاه دوران حرفه ای بالوتلی خواهد بود و نویل معتقد است اگر سوپر ماریو در این باشگاه هم به موفقیت نرسد، دیگر باشگاه بزرگی به دنبال به خدمت گرفتن او نخواهد بود:\" وقتی او دوران حرفه ای اش را آغاز کرد، آمار گلزنی اش خیلی خوب بود. لیورپولی ها هم یک گلزن لازم داشتند که بتواند کنار دنیل استوریج بازی کند.

باید بگویم که او برای سیتی بازی کرده که با آن تیم قهرمان انگلیس شده؛ در میلان هم بازی کرد که باشگاه بزرگی است و همین طور تیم ملی ایتالیا و چزاره پراندلی مسئولیت های زیادی را به او محول کرد. او در چند سال اخیر تحت فشار بود.  این آخرین فرصت او در یک باشگاه بزرگ خواهد بود و او باید انتظارات را برآورده کند.\"

نویل معتقد است که بالوتلی نشان داده که می تواند در بالاترین سطح نمایش های درخشانی داشته باشد و برای رسیدن به موفقیت در آنفیلد، باید در رفتارش تغییر ایجاد کند:\" وقتی چنین بازیکن بااستعدادی را به خدمت می گیرید، همیشه باید جنبه های مثبت بر جنبه های منفی برتری داشته باشد. در سیتی، به ویژه در دومین فصل حضور بالوتلی در آن باشگاه، مانچینی قوانین متفاوتی را در مورد او به اجرا گذاشت. او باعث به هم خوردن هارمونی تیم و باشگاه شده بود.

اما من می توانم به یورو 2012 هم فکر کنم که او باعث شد نظر من تغییر کند. او در دیدار مقابل انگلیس، در سمت چپ به کار گرفته شد و مقابل اشلی کول و جان تری، او فوق العاده کار کرد.\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-26 20:24:52
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۶
نه این آدم میشه نه اون پیامک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر